anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zwrot pieniędzy nie przyszedł?

Client:113172022
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem w sobotę przedmiot na allegro wykonałem płatność wszystko zgodnie a sprzedawca napisał że coś źle klikłem przy zakupie i musze kupić jeszcze raz lecz pieniądze mi się nie zwróciły a płatność była wykonana w ostatnią sobote 24 stycznia i do tej pory nie mam pieniędzy a to była dość wysoka kwota

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:113172022 na koncie z którego piszesz nie ma takiego zakupu. Podaj proszę numer tego zamówienia? W jaki sposób doszło do sprzedaży? Czy otrzymałeś link od kogoś? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:113172022
#7 Wielbiciel#

Otrzymałem link od sprzedającego do allegro lokalnie dokłanie taki  https://allegrolokalnie.eoferty-24h.pl/oferta/logitech-g29-?id=630348108 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:113172022 bardzo mi przykro, ale to nie jest autentyczny link prowadzący na Allegro. W tej sytuacji pozostaje Ci zgłosić sprawę na policję. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:113172022
#7 Wielbiciel#

Jak kupowałem to wyświetlało się normalne allegro lokalnie

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:113172022 To fałszywa strona która imituje serwis allegro. Oszustwo.
Poprawny adres lokalnie to - allegrolokalnie.pl/

W linku masz allegrolokalnie.eoferty-24h.pl

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:113172022 Nie było normalne Allegro Lokalne tylko link( podstawiona strona) i nie musiałeś się logować na Allegro a na Allegro niczego nie kupisz bez logowania, Zostałeś oszukany i nie odzyskasz niczego.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:113172022 Zostałeś oszukany. To nie jest link do allegro tylko fałszywa strona imitująca serwis allegro.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:113172022 zgłoś na policji art 286 kk oszustwo kasy niestety nie odzyskasz bo kupiłeś na podrobionej stronie podobnej do allegro

oznacz moderatorów