anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Hej. Jest szansa odzyskać pieniądze za całkowicie zniszczony towar kupiony na allegro lokalnie?

Client:40124260
#7 Wielbiciel#

Zamówiłam u pewnej Pani makaroniki Francuskie. Te jak się okazało przyszły całkowicie zniszczone. Gdy chciałam złożyć zamówienie kontakt był stały, lecz teraz gdy próbuję się z nią dogadać to bez skutku. Napisałam już do niej 3razy i brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Nie wiem jak odzyskać pieniądze gdy kupiłam na allegro lokalnie. A chętnie ten towar jej zwrócę. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:40124260 a uszkodził się w transporcie czy przysłała zniszczone ?  

Zakup od firmy czy osoby prywatnej ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:40124260
#7 Wielbiciel#

Dla mnie to wygląda jakby juz od tej pani przyszło uszkodzone. Z opakowaniem nic nie było. Osoba prywatna. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kontakt osiągniesz z tą panią poprzez otwarcie dyskusji: https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:40124260 jak by czy wysłała uszkodzone ? pamiętaj że przy zakupie od osoby prywatnej wydanie a co za tym idzie uszkodzenie w transporcie czy zaginięcie przechodzi na kupującego w momencie wydania rzeczy przewoźnikowi 😞  Więc jest to bardzo istotne, jak poszło uszkodzone to rozpocznij dyskusję w której zareklamuj niezgodność z umową, a jak uszkodziło się w transporcie masz do 7 dni za złożenie reklamacji u przewoźnika.

________
Κώστας
oznacz moderatorów