anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ile ma sprzedający od momentu otrzymania zapłaty regulaminowo na wysyłkę towaru?

gogolencja
#8 Zapaleniec#

Witam ile ma sprzedający od momentu otrzymania zapłaty regulaminowo na wysyłkę towaru dziękuje 

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

gogolencja
#8 Zapaleniec#

3 do 5 dni lecz nie odpowiada na wiadomości i dyskusje pomimo ze loguje sie na koncie ale wprowadza do sprzedaży towary i kopiuje zdjęcia innych obniża cenę żeby ktoś sie nabrał jak ja i wpłacał do tej pani pieniądze wiec może oszukać więcej osób niestety 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@gogolencja, przykro mi, że Twoje zamówienie nie zostało zrealizowane na czas. Widzę, że otworzyłaś Sprzedającej Dyskusję - Sprzedająca ma od tego momentu 24 godziny, aby odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie. Zachęcam Cię do poproszenia o pomoc Allegro, w razie ewentualnych trudności w rozwiązaniu sprawy.

Gdybyś potrzebowała pomocy, daj proszę znać. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

gogolencja
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, proszę zwrócić uwagę na sprzedającego moim zdaniem jest coś nie tak, wystawia aukcje, przedmioty zdjęcia kopiuję z innych portali sprzedażowych, mnie cały czas zwodzi kłamie że doszło do pomyłki w etykiecie itd do tej pory nie mam numeru nadania ani jakiegoś potwierdzenia że Pani do mnie paczkę wysłała. Nie odpowiadała na moje wiadomości mimo że logowała się na koncie regularnie, może ktoś podszywa się pod czyjeś dane, ponieważ ja uwierzyłam bo użytkownik zweryfikowany na allegro od 9 lat.

oznacz moderatorów

gogolencja
#8 Zapaleniec#

Pani do mnie odpisała że nie ma mojego adresu do wysyłki a sprzedaż nastąpiła poprzez kup teraz i poinformowała mnie że wyśle do mnie paczkę abym otrzymała ja w piątek nie wiem czy dotrzyma słowa.

oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

@gogolencjaW Dyskusji pracownik Allegro się wypowiedział? Co napisał? Jeżeli sprzedawca nadal Cię będzie zwodził i nie otrzymasz należytej pomocy od Allegro, 14 dni od zakupu zamknij Dyskusję jako nierozwiązaną i wystąp o zwrot wpłaty z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

Jeżeli otrzymasz towar niezgodny z opisem, zrób to samo.

oznacz moderatorów

gogolencja
#8 Zapaleniec#

Tak pracownik Allegro się wypowiedział iż Pani nie odpowiedziała co jest naruszeniem regulaminu i ze zwroci się do użytkownika o podanie numeru nadania bądź potwierdzenie oddania pieniędzy i ma nadzieje takowe uzyskać żeby nie nakładać sankcji na sprzedającego 

oznacz moderatorów

Client:94978927
#7 Wielbiciel#

Ale 7 dni roboczych , czy bieżących ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:94978927 Jeśli nie ma dopisku "roboczych", to zawsze mowa o kalendarzowych. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów