anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować nieopłacony produkt z opcją "płatności z góry" na allegro lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:107609966
#8 Zapaleniec#

Jak mogę anulować nieoplacony zakup produkt z wybraną opcją płatności z góry na allegro lokalnie? Wykonałem błędny zakup i wiem to że jeśli do 5 dni nie zapłacę płatności z góry  to przesyłka zostanie anulowana, ale dałoby się zrobić to trochę szybciej? Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:107609966 Nie da się szybciej > poinformuj sprzedawcę i przeproś za zaistniałą sytuację > nic innego Ci nie pozostaje. 

oznacz moderatorów
Client:107609966
#8 Zapaleniec#

No cóż niestety, dzięki za pomoc. Ale wydaje mi się że allegro powinno dodać opcje anulowania zakupu w takiej sytuacji, bo nie dość że ja tracę swój czas to jeszcze sprzedawca nie będzie mógł wystawić z powrotem przedmiotu przez 5 dni.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:107609966 Nie doda ponieważ tam są prywatni sprzedajacy i nic takiego czegoś anulowanie zakupu! wg prawa.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:107609966 bo nie dość że ja tracę swój czas > tracisz czas na własne życzenie . to Ty dokonałeś błędnego zakupu > jak poinfirmujesz sprzedawcę, że rezygnujesz z zakupu to będzie mógł ponownie wystawic przedmiot > bez czekania 5-ciu dni

@LEW433 Chyba się starzejesz i zaczynasz nie rozumieć tego co czytasz > Wykonałem błędny zakup > to napisał kupujący

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A właściwie z jakiego powodu kupujący chce anulować nieopłacony zakup?

oznacz moderatorów
Client:107609966
#8 Zapaleniec#

Z powodu pomylonego produktu.

oznacz moderatorów