anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam odzyskać wykorzystany kod zakupiony na allegro?

Kostus23
#7 Wielbiciel#

Witam kupiłam kod za punkty na allegro żeby zrobić zakup przedmiotu zrobiłam zakup przedmiotu tym kupionym kodem o wartości 200zł ale nie chcący anulowałam zakup i teraz nie mam ani przedmiotu ani kodu którego zakupiłam bo piszą że kod wykorzystany. Czy mam szansę żeby odzyskać ten kod o wartości 200zł żebym  ponownie mogła zakupić przedmiot czy po prostu ten kod już przepadł ten kod to LFGBV9ozXXP kupowałam nim regał na książki na allegro numer oferty zakupu regału 7781279488 proszę o odpowiedź 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Kostus23 Po anulowaniu zakupu musisz jeszcze anulować płatność, ale nie masz takiej możliwości. Może to zrobić tylko Allegro, dlatego napisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb Wtedy kod wróci do Twojej zakładki Kupony. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kostus23 gotowe, anulowałam tą płatność. 
Zobacz proszę czy widzisz go tutaj? Jeśli nie, spróbuj proszę przejść z dowolnego zakupu do fromularza płatności i dostawy (czyli kliknij [kup teraz] w dowolnej ofercie), zaznacz proszę płatność z góry, powinnaś zobaczyć ten kupon w części "Twoje zniżki" jak na tym zrzucie:

$$$$.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów