anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać pieniądze i zwrócić wadliwy produkt na allegro lokalne

Zenek144a
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Zakup od sprzedawcy prywatnego bez podania przyczyny (niezgodność z opisem) nie podlega zwrotowi, chyba że sprzedajacy wyrazi na to zgodę. Podlega reklamacji i najlepiej poprzez założenie dyskusji, masz tam pomoc Allegro:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Zenek144a
#7 Wielbiciel#

Podałem przyczynę, kupiłem zegar sprzedawca określił jego stan jako bardzo dobry, warto go mieć. Po otworzeniu paczki swierdziłem że zegar nie ma wahadła niezbędny element, kluczyka oraz w środku są uszkodzenia mechanizmu. Od razu chciałem go odesłać. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Zenek144a nie twórz kilkunastu wątków z tym samym problemem. W ofercie było napisane, że zagar działał? Na zdjęciach było widać, że brakuje elementów?

oznacz moderatorów

Zenek144a
#7 Wielbiciel#

Nie był napisane że działał tylko w bardzo dobrym stanie.

Jeżeli w bardzo dobrym stanie to znaczy działający tak to zrozumiałem.

Proszę i wyrozumiałość pierwszy raz mam coś takiego, nie brałe nigdy udziału w dyskusjach

oznacz moderatorów

Zenek144a
#7 Wielbiciel#

Już dwa tygodnie jestem z tym problemem próbuję szukać pomocy po raz pierwszy jestem na tych forach, błądzem szukając rady może powtórzyłem wątek.

 

oznacz moderatorów

Zenek144a
#7 Wielbiciel#

Ja panu sprzedam samochód w bardzo dobrym stanie. Później się okaże że nie ma silnika.

oznacz moderatorów

Dorota12321
#7 Wielbiciel#

też ostatni raz skorzystałam z tego gwnianego serwisu. zdjecie sie zgadza i nic poza tym.

oznacz moderatorów