anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zakupić kilka przedmiotów na raz, na allegro lokalnie?

Client:39888089
#1 Nowicjusz#

Witam, wygrałem kilka licytacji od tego samego sprzedawcy na allegro lokalnie. W przeciwieństwie do zwykłego allegro nie zauważyłem opcji, by kupić wszystko w jednej dostawie. Są to bardzo małe przedmioty, które zmieszczą się w jednej kopercie i dlatego nie widzę sensu płacenia za dostawę osobno.

Dziękuję za wszelką pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Na Lokalnie nie ma opcji zapłaty łącznej za wszystkie zakupy, trzeba płacić oddzielnie. Jeżeli chcesz zapłacić za całość jedną wpłatą z jednym kosztem wysyłki, skontaktuj się ze sprzedawcą i zapłać mu bezpośrednio na jego rachunek bankowy. 

oznacz moderatorów

Sz89224
#7 Wielbiciel#

Czy obecna opcja "ustal warunki dostawy" za pośrednictwem czatu udostępnia kupującemu również dane do wysyłki, czy trzeba je wysłać osobno?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sz89224, Sprzedający otrzymuje pytanie i może zaakceptować metodę wskazaną przez Kupującego lub zaproponować inną. Po akceptacji uzupełnia jej koszt, a Kupujący może dokończyć zamówienie, osobno wskazując dane do wysyłki. W formularzu podstawi się ta uzgodniona metoda, a Kupujący będzie miał tam opcję wpisania adresu.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Sz89224
#7 Wielbiciel#

Eh, chodziło mi o dane do przelewu, nie wysyłki 🙂 Miałem takie prośby o ustalenie warunków, ale po ich ustaleniu cisza. A nigdzie nie mogę znaleźć, jak dokładnie wygląda ta wymiana informacji.

oznacz moderatorów