anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jakie są warunki zwrotu na allegro lokalnie od osoby prywatnej? Kupione rzeczy to konta do gry

marcok888
#1 Nowicjusz#

zakupiłem konto do gry ale zrezygnowałem z tego zakupu ale już za niego zapłaciłem teraz chciałbym otrzymać zwrot czy jest taka możliwość

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

marcok888 na Lokalnie tylko przez kontakt ze sprzedawcą , może się zgodzić lub nie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Serio? A jeśli sprzedawcą jest firma? Wiesz coś o tym? 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@marcok888 Porozumienie się ze sprzedawcą. Tylko tak.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pinsplash Serio? A jeśli sprzedawcą jest firma? Wiesz coś o tym? 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 tiaaaaa, a co jest napisane w tytule posta.....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pinsplash taaaa, a masz pewność, ze to osoba prywatna? Gdzie na Lokalnie się tego dowiadujesz? Masz tam cokolwiek, co wskazuje na zakup od firmy? Kupujący może być wprowadzony w błąd? Na Lokalnie masz zakładki Zwroty, Reklamacje, O sprzedającym? Nic nie masz, a sprzedający może być firmą nawet w przypadku, gdy kupującemu wydaje się, że nią nie jest. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marcok888 Jeżeli to zakup od osoby prywatnej, rezygnacja tylko za porozumieniem ze sprzedającym.

Jeżeli to zakup od firmy-sklepu, a firmy mają możliwość sprzedaży na Allegro Lokalnie, możesz zrezygnować bez zgody sprzedającego. Wtedy sprzedawca musi oddać Ci pieniądze. 

oznacz moderatorów

marcok888
#1 Nowicjusz#

sprzedający nie chce przyjąć zwrotu pisze że wszystko jest zgodne z opisem a ja po prostu chce kase spowrotem

 

oznacz moderatorów