anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karta graficzna po zalaniu za 1300zł jak ostrzec innych przed zakupem

Ormian1
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, postanowiłem napisać do Państwa, ponieważ użytkownik [edycja] zrobił sobie na platformie allegro lokalnie sposób na dorobienie niemałych pieniążków na małym oszustwie, chociaż jak się śmieje zgodnie z prawem.

Asus GeForce GTX 1070 Rog Strix 8GB GDDR5

Otworzyłem kilka miesięcy temu spór który przegrałem ale chciałbym aby inni nie padali łupem tego Pana. Otóż Użytkownik [edycja] wystawia kartę graficzną (towar obecnie poszukiwany i drogi) Asus GTX1070 w kwocie 1500-1700zł następnie przecenie ją na 1100-1300zł. Opis piękny , karta super wyczyszczona, wymieniona pasta nie pracowała w koparce itd. Pod opisem długa specyfikacja karty (trzeba to rozwinąć aby doczytać) następnie kilka słów wplecionych pod specyfikacje że karta to szrot nie działa po zalaniu, następnie dalej wklejony jest opis ze specyfikacji karty. Pięknie ukryte wplecione w specyfikacje karty.
Jeśli nie przeczytasz każdego słowa, każdej literki to wpadłeś. Kupiłeś kartę szrot wartą 100zł za 1300zł. Po zakupie sprzedawca od razu pisze czy czytał Pan opis że karta jest po zalaniu i czy ma ją wysłać, jak nie to jest na tyle dobry że może zwrócić 800zł a karta zostaje u niego. Od razu uprzedza że allegro nic nie zrobi bo to zgodne z opisem i prawem. Tak właśnie straciłem u Pana 400zł. Aukcja z tą samą kartą jest wystawiana co chwilę po złapaniu "jelenia". Użytkownik zgarnia kasę a allegro przeważnie nic. Dlaczego pozwalacie na takie machloje??? Nie mogę wystawić nawet komentarza bo to allegro lokalnie, na allegro dostał by negatywa ku przestrodze innych. Nie ma tu rubryki uszkodzone, więc można wystawiać wszystko.
Mam wiele uwag do allegro lokalnie jedyny plus to ochrona kupujących z której jestem zadowolony bo naprawdę teraz bardzo dobrze działa.

pozdrawiam Ormian1 18 lat z Wami

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Skill_Player  

Mi najbardziej podoba się ten fragment opisu 😂

- W zestawie oryginalny karton (jest dość poturbowany, dlatego cena jest niższa), płyta ze sterownikami, kabel, papierologia

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@Kaliope_Brzeg  właśnie na jednym forum komputerowym w temacie dotyczącym kupujących i sprzedajacych, między innymi na allegro wrzuciłem ten przypadek ^^

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Skill_Player  

O braku rdzenia to on wspomniał na szarym końcu dodatkowych danych technicznych a nie w opisie. Szuka jelenia i tyle.

_____________
Kama
oznacz moderatorów