anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem poza Allegro i otrzymałem produkt niezgodny z opisem, ostrzeżenie dla innych

kraa
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

niestety zdaje sobie sprawę, że z mojej głupoty i po trochu też niewiedzy, kupiłem przedmioty u jednego Sprzedającego na AllegroLokalnie, poza serwisem Allegro (bez opcji Kup teraz). Wiem, że już straciłem pieniądze (360zł) za zakup dwóch trefnych chińskich podróbek - karty micro sd SanDisk o pojemność 1TB.

AllegroLokalnie niestety dopuszcza możliwość sprzedawania podróbek, oszuści mają dobre miejsce na wyciąganie pieniędzy od nieświadomych kupujących. Trudno nauczyłem się i już z tego serwisu więcej nie skorzystam i odradzam ogólnie wszystkim.

Chciałbym przestrzec wszystkich przed sprzedającym nazywającym się ROBERT (SpaldingRobert) z Torunia - uwaga - nieuczciwy gość, sprzedaje nienadające się do niczego karty sd (ja kupiłem dwie szt SanDisk), które nie przechowują danych. Nawet po grzecznych prośbach i rozmowie na czacie gość się wyparł i odmówił jakiejkolwiek pomocy, zwrotu lub wymiany.

To tyle, zawiodłem się koszmarnie na serwisie AllegroLokalnie, ponieważ nawet po zgłoszeniu im tego faktu oraz sprzedawcy-oszusta, nic nie zrobili, aby go wyeliminować z portalu - niesłychane. Ciekawe ile osób się jeszcze dało oszukać...?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kraa Tak... Twoje pierwsze słowa mówią wszystko , jako klient jesteś chroniony przez allegro , ale nie skorzystałeś z tego przywileju .... dlaczego ? ... pewnie znasz odpowiedź .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dziękujemy za ostrzeżenie, zgłosiłeś sprawę na Policję!

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kraa Masz potwierdzenie dokonania przelewu > zrób jak napisał @LEW433 > to jedyne wyjście. w przypadku zakupu poza Allegro

oznacz moderatorów

kraa
#2 Obserwator#

Tak, mam potwierdzenie i całą resztę, ale z Policją zabawiać się nie za bardzo mam czas. Trudno straciłem 360 przez głupotę - nie wiedziałem po prostu, że można też uruchomić opcję KupTeraz. Napisałem post tylko i wyłącznie aby przestrzec potencjalnych przyszłych klientów wspomnianego oszusta.

Mniemam również, że AllegroLokalnie dojdzie do wniosku aby wyeliminowywać takich sprzedawców, nawet jeżeli oszukują poza Allegro, równocześnie widniejąc w ich zasobach i zdecydowanie psując reputacje, bądź co bądź, porządnego serwisu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Swoim podejście zachęcasz takich ludzi jak on do dalszego oszukiwania, wyłudzania.☹️

oznacz moderatorów

kraa
#2 Obserwator#

Sam nie wiem, nie jestem jednak bierny, policja to policja - dodatkowy problem na głowie. Jeżeli jednak znajdzie się jeszcze ktoś, kto kupił cudowne nowe karty z konta https://allegro.pl/uzytkownik/SpaldingRobert proszę o wpis. Może wówczas ...

oznacz moderatorów