anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Na allegro lokalnie po odświeżeniu/cofnięciu strona nie jest przewijana

licytant84
#7 Wielbiciel#

Cześć.

Od kilku dni coś zmieniło się na allegro lokalnie i nie wiem czy to problem u mnie, czy zmiana ustawień ze strony allegro.

Do tej pory odświeżając stronę na allegro lokalnie po odświeżeniu/cofnięciu strona była przewijana automatycznie do miejsca z przed odświeżenia/cofnięcia, a teraz wraca na początek strony.

Dodam, że na zwykłym allegro nic się nie zmieniło i działa tak jak bym chciał, czyli po odświeżeniu/cofnięciu przewija do miejsca gdzie byłem.

Czy tak jest tylko u mnie? Czy da się coś zrobić, żeby wrócić do poprzednich ustawień? 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mariusz17pl
#8 Zapaleniec#

Podpinam sie i odziwo teraz to wystepuje, pisalem na priv do jednej persony na allegro lokalnie i co pare sekund odswieza strone ;/ przez co wiadomosc jest kasowana i idzie jobla dostac ;/. Trzeba pisac w notatniku i potem wklejac, co smieszniejsze, ze wyslana wiadomosc nie wyswietla sie w historii czatu i nie wiadomo czy doszla czy nie

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mariusz17pl Z jakiego urządzenia i wersji oprogramowania korzystasz?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mariusz17pl
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ stacjonarka i przeglądarka opera, jakiś czas później zauważyłem, że np. w chromie jest ok, więc opera ma coś nie halo i co dziwne, że tylko na allegro jest taki problem bo na innych stronach nie mam problemu, czyściłem ciastka w przeglądarce i nie pomogło niestety

oznacz moderatorów

Sebastian1984
#7 Wielbiciel#

Dokładnie mam to samo, laptop i przeglądarka Chrome, strona odświeża się samoczynnie co kilka sekund...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sebastian1984 Czy sprawdzałeś czy sytuacja jest analogiczna również na innej przeglądarce?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Sebastian1984
#7 Wielbiciel#

Oczywiście, bardzo dziwne zachowanie. Zresetowałem pozwolenia dla strony ale nadal jest tak samo.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sebastian1984, dzięki za dopowiedzenie. 🙂 Czy masz możliwość nagrać filmik, na którym to widać? Możesz przesłać go na spolecznosc@allegro.pl 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Sebastian1984
#7 Wielbiciel#

Już zaraz wysyłam, przykład najlepiej pokazuje moment odpisywania na wiadomość. Gdy tylko zaczynam pisać wiadomość po kilku sekundach strona samoistnie się odświeża i usuwa wszystko co wpiszemy. Gdy jednak szybko wpiszemy wiadomość i uda nam sią ją wysłać to pojawia się ona DOPIERO po odświeżeniu strony.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sebastian1984, dzięki za filmik! Nie udało nam się powtórzyć tej sytuacji. Z opisu wygląda na to, że korzystasz z jakiegoś dodatku do przeglądarki i to on powoduje samoczynne odświeżanie strony. Dlatego spróbuj wyłączyć dodatki i sprawdź tę sytuację w trybie incognito.  

Jeśli nic się nie zmieni, prześlij, proszę, filmik z widokiem całego okna przeglądarki. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

tombasso1
#1 Nowicjusz#

Dzień Dobry.

Mam identyczną sytuacją niezależnie z jakich przeglądarek korzystam.

Co dziwniejsze w trybie Incognito na Chrom, odświeżanie strony następuje nawet w trybie co 2 sekundy, czyli ekran prawie migocze. 

Na pozostałych przeglądarkach Chrome, Opera, Edge odświeżanie jest powolniejsz , bo co ok 10-15 sekund. Korzystam z Windows 11 na komputerze, przedtem miałem Windows 10 i było identycznie.

Jedynie komfort korzystania z Allegro Lokalnie posiadam na telefonie komórkowym...

Czy można ten problem jakoś zdefiniować i naprawić luki/  błędy w kodzie strony w wersji na Windows?

Tomasz

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tombasso1 abym mogła przekazać zgłoszenie do Działu technicznego potrzebuję nagranie ekranu z widocznym błędem oraz informację z jakiego systemu korzystasz. Czy możesz przesłać nagranie na adres spolecznosc@allegro.pl

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tombasso1 dziękuje za wiadomość e-mail, jednak nie otrzymałam w niej żadnego załącznika. Czy możesz przesłać całość jeszcze raz? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tombasso1 otrzymałam odpowiedź z Działu technicznego, na nagraniu nie widać czy korzystasz z jakichś dodatków do przeglądarki, ani paska daty i godziny.
Czy problem dalej występuje? Muszę poprosić Cię o próbę po wyczyszczeniu plików cookie, oraz w trybie incognito z wyłączonymi dodatkami do przeglądarki.
Jeśli to nie pomoże prośba o świeże nagranie z widocznym całym oknem przeglądarki.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów