anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działają mi wiadomości na allegrolokalnie

AdamSzyma
#8 Zapaleniec#

Resetowanie , zmiana  przeglądarki itp nie pomaga sprawdzałem na kilku na incognito itp zgłaszałem problem czatem ale powiedziano mi o przeglądarkach. A Wam działają zapytania sprzedających czy po zakupie kontakt napisz wiadomość na allegro lokalnie?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

esper_
#8 Zapaleniec#

Od rana nie mogę wejść w listę rozmów na allegro lokalnie, ani przez www ani w aplikacji. Nigdzie nie widzę informacji o awarii

oznacz moderatorów

greg1969_2005
#8 Zapaleniec#

To samo u mnie. Przekierowanie z Allegro do aukcji na Allegro lokalnie nie działa. Sprawdzone na 3 przeglądarkach Firefox, Chrome i Microsoft Edge. W smartfonie z androidem wsio śmiga.

oznacz moderatorów

greg1969_2005
#8 Zapaleniec#

Wciąż nie działa. Taki komunikat wyskakuje przy próbie przejścia z Allegro do aukcji na Allegro Lokalnie. Na smartfonie na androidzie wszystko śmiga. Problem we wszystkich przeglądarkach na laptopie.

zrzut.png

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@greg1969_2005 @esper_ @Cyrylski czy u Was problem wciąż występuje? Otrzymaliśmy wiadomość, że rozwiązanie zostało wprowadzone i nie powinno być już problemu z odczytywaniem wiadomości na Allegro Lokalnie.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

greg1969_2005
#8 Zapaleniec#

U mnie wciąż występuje. Nie mogę w ogóle otworzyć allegrolokalnie.pl z żadnej przeglądarki ale doszedłem co jest grane.

Witryna zablokowana z powodu phishingu Malwarebytes Premium zablokowała tę witrynę, ponieważ może wyłudzać informacje. Zdecydowanie odradzamy kontynuowanie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@greg1969_2005 ten problem został już rozwiązany wczoraj. Allegro Lokalnie nie powinno się tam znajdować czy mogę Cię poprosić o sprawdzenie czy w trybie incognito albo po wyczyszczeniu przeglądarki ten problem nadal występuje?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

greg1969_2005
#8 Zapaleniec#

Tak wciąż występuje. Po wyczyszczeniu przeglądarki i w trybie incognito. Jeśli dodam jako wyjątek w Malwarebytes jako wyjątek to działa bezproblemowo. Więc jest coś w dalszym ciągu na rzeczy z tym pihshingiem:)

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@greg1969_2005 okej bardzo dziękuję za informację! Przekażę ją dalej, ale wiadomości już widzisz i w tym temacie wszystko działa? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@greg1969_2005 Na rzeczy to jest coś z oprogramowaniem (Malwarebytes) którego używasz (np. sygnatury jeszcze się nie zaktualizowały), a nie stricte z lokalnie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

greg1969_2005
#8 Zapaleniec#

Stricte lokalnie:) Malwarebytes mam premium, sygnatury zaktualizowane i niestety nie "dopuszcza" allegrolokalnie chyba, że dodam do wyjątków. ... Dziwne bo wszystkie inne strony z jakich korzystam nie mają problemów z moim Malware... . To chyba jest coś na rzeczy jednak, ,co kolego:).

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@greg1969_2005 To jest na rzeczy, że zewnętrzny soft którego używasz nie wpuszcza Cię na lokalnie, a nie samo lokalnie u Ciebie nie działa.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Cyrylski
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam, że problem już nie występuje 🙂

oznacz moderatorów

esper_
#8 Zapaleniec#

@la_nikau mnie dziś jeszcze w ciagu dnia występował, teraz jest już ok

oznacz moderatorów

weronia02071990
#7 Wielbiciel#

@greg1969_2005 proszę przeszukać stargardzkie strony na fb. Szukają Pana 😉

oznacz moderatorów

weronia02071990
#7 Wielbiciel#

Szukają Pana na stargardzkiej stronie na fb. W związku z paczka w paczkomacie. 

oznacz moderatorów

greg1969_2005
#8 Zapaleniec#

Już mnie znaleziono, fajnie.

oznacz moderatorów

Cyrylski
#7 Wielbiciel#

Mam to samo. Czekam na info od techników. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To chyba błąd Allegro, ktoś już dzisiaj to zgłaszał.

oznacz moderatorów

esper_
#8 Zapaleniec#

ale jaja, nadal nie działa - 2 dni...

oznacz moderatorów