anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie kupiony towar a naliczone pieniądze na zapłać puzniej

Client:40098368
#7 Wielbiciel#

Zamawiałam od Nic Zchin ciepła Pościel 140/200 Spider-Man Pająk Spider Man (8935004440) ale jej nie otrzymałam i teraz mam naliczone zanim do 30 lipca mam wysłać pieniądze na konto zapłać puzniej co mam w takiej sytuacji zrobic

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:40098368 Kliknij tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

Wybierz przedmiot z listy, zaznacz "nie otrzymałem towaru po wpłacie", a niżej napisz sprzedawcy, aby natychmiast dostarczył paczkę lub zwrócił wpłatę przez Allegro Finanse - wtedy trafi ona do PayPo. Po zwrocie wpłaty nie będziesz już musiała spłacać towaru. Jeśli sprzedawca będzie stwarzał jakikolwiek problem, po 24 godzinach w dni robocze poproś tam o interwencję pracownika Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:40098368 Przesyłka powinna przyjść w ciągu 30 dni.Jeżeli nie przyszla rozpocznij dyskusję z sprzedającym.

Zrobisz to w konkretnym zamówieniu, w zakładce Kupione. Do jednej transakcji możesz rozpocząć tylko jedną Dyskusję. Jeśli ją zakończysz, nie rozpoczniesz kolejnej dla tego samego zamówienia.

Jeśli jedna transakcja obejmowała zakup w kilku ofertach, możesz wskazać tylko tę, której dotyczy problem.

W zakładce wybierz zamówienie, dla którego chcesz otworzyć Dyskusję, wskaż jej powód oraz dokładnie opisz problem. Pozwoli to zarówno sprzedającemu jak i pracownikowi Allegro lepiej odnieść się do Twojego zgłoszenia i może przyspieszyć rozwiązanie sprawy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Skopiowany powyżej tekst pochodzi z artykułu Pomocy widocznego tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/problemy-transakcyjne/jak-rozpoczac-dyskusje-i-wyjasnic-prob...

Poza tym nie jest prawdą, że przesyłka "powinna przyjść w ciągu 30 dni". Przesyłka powinna być wysłana w czasie określonym w aukcji i powinna być dostarczona w czasie podanym w aukcji.

oznacz moderatorów