anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie można dodać ogłoszeń do obserwowanych na Allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
bodziobodzio4738
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj jakieś moderacje strony  Allegro się odbywają? Bo ogłoszenia z lokalnie nie wyświetlają się na głównej stronie Allegro i do tego nie można nic dodać do obserwowanych na Allegro Lokalnie i ogłoszenia obserwowane również są osobno na jednym i drugim, to samo w aplikacji, testowane na przeglądarkach Opera i Firefox.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
airmanx
#9 Pomysłodawca#

 U mnie to samo, co więcej, na allegro dany sprzedawca ma wystawiony inny zestaw towarów niż na lokalnie. Nic z tego nie rozumiem.  Było wszystko w jednym miejscu i nagle bez uprzedzenia taki bałagan i utrudnienia. Czemu taka polityka ma służyć? Były różne modyfikacje ale jak jestem na allegro już kilkanaście lat, czegoś tak kuriozalnego jeszcze nie było.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Są problemy techniczne.

 

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

bedzie zmiana nazwy

z "lokalne" na "niewidzialne"

oznacz moderatorów
airmanx
#9 Pomysłodawca#

No Ok, to napiszcie to na głównej, inaczej inni też pomyślą, że to jakieś celowe zmiany

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Pisali ludzie tu na forum o problemach ale Allegro ....działa!😁

oznacz moderatorów
bodziobodzio4738
#8 Zapaleniec#

pytanie tylko kiedy to naprawią bo dalej jest ten sam "śmietnik" z ogłoszeniami 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bodziobodzio4738 zespół techniczny już pracuje nad rozwiązaniem. Natomiast problem dotyczy wystawiania ofert, które nie pojawiają się na Allegro. 
Problemu z dodawaniem ofert do ulubionych nie udało mi się potwierdzić, więc zalecam standardowe czynności: próba skorzystania z innej przeglądarki oraz czyszczenie pamięci podręcznej i ciasteczek. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bodziobodzio4738
#8 Zapaleniec#

Dodawanie do ulubionych już działa jak na razie, sprawdzone na przeglądarkach Opera i Firefox.

oznacz moderatorów
airmanx
#9 Pomysłodawca#

Niestety, ale inni użytkownicy potwierdzają, że nie można dodawać ofert do obserwowanych na A. lokalnie. Klikamy w "serduszko", które tylko mignie i dalej jest puste. Oferta nie trafia do obserwowanych. Na zwykłym Allegro ta opcja działa - gwiazdki się wypełniają i oferty są widoczne. Z tymi uwagami o ciasteczkach itp to lepiej ludziom nie piszcie. Nie wszyscy są tak naiwni.

oznacz moderatorów
airmanx
#9 Pomysłodawca#

No, ok, dodawanie właśnie zaczęło działać ponownie. Brawo Wy 🙂

oznacz moderatorów
bodziobodzio4738
#8 Zapaleniec#

kolejny błąd jaki znalazłem przed chwilą to taki że na Allegro lokalnie po wygranej aukcji za przedmiot, opłaceniu kilka dni temu (sprawdziłem aż na koncie) wyświetla się ponownie napis "Gratulujemy wygranej. Możesz teraz dokończyć zakup." , po kliknięciu przechodzi tylko do zakładki "moje zakupy - kupione"

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bodziobodzio4738 dziękuję za Twoje zgłoszenie! Przekażę je do zespołu Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Logo2103
#7 Wielbiciel#

Co zrobić bo nie mogę na lokalnie zaznaczyć do obserwowanych

oznacz moderatorów