anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę dokonać płatności za przedmioty na allegro lokalnie.

kasiku
#1 Nowicjusz#

Nie mogę dokonać płatności za przedmioty na allegro lokalnie. Po kliknięciu przycisku dokończ zakup przenosi mnie na stronę kupione przez mnie. Status płatności jest nieokreślony ( pusty)

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Wyczyść lub zmień przeglądarkę i spróbuj ponownie. Jeśli to nie pomoże, zapłać normalnie, czyli weź od sprzedającego numer konta i zrób przelew bezpośrednio na jego rachunek bankowy.

oznacz moderatorów

czeriniki
#7 Wielbiciel#

mam dokładnie to samo nie podświetla się płatność, czyściłam 2 przeglądarki chrom i ie i nadal to samo cookie też

jak więc dokonać platności , co zrobić aby zadziałało. Kto wie dlaczego to się dzieje tylko na Allegro lokalnie ???

 

 

brak możliwości zapłatybrak możliwości zapłatywyczyszczone. 

oznacz moderatorów

Angelene76
#7 Wielbiciel#

To jest na pewno powiązane z faktem, że Allegro Lokalnie nie działa w żadnej przeglądarce u osób mających program Avast (Avast zatrzymuje przed przejściem na stronę - wyskakuje komunikat o zainfekowaniu spamem). Po dodaniu adresu strony Allegro Lokalnie do wyjątków w Avast mogę co prawda wejść na strone, ale nijak nie mogę już z Allegro Lokalnie wysłać wiaodmości do Sprzedającego, myślę, że płatności też nie dam rady w takim wypadku na tej stronie wykonać.  

oznacz moderatorów

Myszawwa
#8 Zapaleniec#

Avast nie ma na to wpływu, ja nie mam avastu a ta płatność na All Lokalnie nie działa.

oznacz moderatorów