anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wybrać opcji "chcę otrzymać fakturę"

marcelina439
#1 Nowicjusz#

Podczas kupowania nie mogę wybrać opcji "chcę otrzymać fakturę". Zaznacza się ale nie mogę przejść dalej i dokonać zakupu.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Wyczyść lub zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów

mariuszposylek
#11 Animator#

@xyz96 i może jeszcze odtańczyć taniec deszczu uprzednio rytualnie odpalając kadzidło prawą stopą?

Od kilku dni opcja zaznaczenia faktury nie działa. Allegro ma to naprawić, a nie proponuj komuś zmiany przeglądarki. Czyszczenie też nic nie daje. Odpowiedzi jak z allegrowego automatu. Może do każdego błędu lub nie działających skryptów na różnych stronach będziemy korzystać z różnych przeglądarek?

 

@marcelina439  na razie nie ma innego wyjścia, pisz w wiadomości do sprzedającego zanim nie naprawią

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

mariuszposylek działa , nie dalej jak godzinkę temu robiłem zakup ze zleceniem faktury i poszło bez problemu .

oznacz moderatorów

mariuszposylek
#11 Animator#

No to git. Wczoraj kupowałem i nie działało jeszcze.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@mariuszposylek Każdy pomaga jak potrafi ,niektórzy zwyczajowo wklejają te same formułki.

oznacz moderatorów

mariuszposylek
#11 Animator#

@mwmonety  wyznaję zasadę, że jak się na czymś nie znam albo nie jestem w stanie pomóc to milczę i daję szansę wypowiedzenia się komuś kto temat ogarnia 😉

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marcelina439 To trzymaj się swojej zasady. Ja nie zamierzam milczeć, choć bardzo tego pragniesz.

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Nie wiem to się wypowiem, jakie to typowo polskie 🤣

pozdrawiam

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mariuszposylek Tak, może też wykonać dowolny taniec, ale to nic nie da. Niepotrzebnie wypisujesz głupoty. Czyszczenie przeglądarki lub jej zmiana zazwyczaj pomaga.

oznacz moderatorów