anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem towaru, co mogę zrobić?

Client:44183093
#7 Wielbiciel#
  • Chciałem zgłosić wyłudzenie osoba pod nazwą [edycja] sprzedaje konsole PlayStation 5 których nie posiada . Mimo nie możności wysłania mojego egzemplarza dalej zamueszcza ogłoszenia . 
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:44183093 Kiedy zgłosiłeś do Allegro? Otworzyłeś dyskusję? Jaki był termin dostawy w aukcji?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:44183093
#7 Wielbiciel#
  • Termin dostawy 15 maja niby ciągle jeszcze nie przyszły . Ale do dnia dzisiejszego do 12 ciągle sprzedawał. Otworzyłem dyskusje i nic z tego 
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:44183093 W Dyskusji domagaj się niezwłocznej dostawy lub zwrotu całej wpłaty. Poproś tam o pomoc pracownika Allegro. Po 14 dniach, jeśli sprawa nie zostanie załatwiona, zamknij Dyskusję jako nierozwiązaną i złóż wniosek o zwrot środków z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów

Client:44183093
#7 Wielbiciel#

A jak oznaczyć sprzedającego żeby inni się nie nacieli?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:44183093
#7 Wielbiciel#

Już nie ma przedmiotu jak zgłosić sprzedającwgo?

 

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@Client:44183093  Otwórz dyskusję  i domagaj się natychmiastowej wysyłki lub zwrotu pieniędzy. Poproś w dyskusji o pomoc pracownika Allegro. Możesz wspomnieć, że do niedawna wystawiał konsole, a potem aukcje zakończył.

Nie zgłosisz już aukcji, skoro są zamknięte. Ew. konsekwencje wobec użytkownika może wyciągnąć pracownik Allegro, gdy nakreślisz problem.

Jeśli użytkownik sprzedaje rzeczy na Allegro, a nie na Allegro Lokalnie, masz od zakończenia transakcji 90 dni na wystawienie komentarza

Wiola
oznacz moderatorów

Client:44183093
#7 Wielbiciel#

Oczywiście będę się domagał zwrotu ale rozumiem że jak ktoś bierze pieniądze a nie posiada towaru ani pewności że go otrzyma to chce wyłudzić te pieniądze. Bank jak pożycz komuś pieniądze na miesiąc to bierze prowizje . Czy ja też powinienem?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:44183093 Zapewne nie dostaniesz prowizji, bardziej trzeba myśleć o odzyskaniu kasy, nie ma sprzedawcy. Po 14 dniach od zakupu masz prawo złożyć wniosek do POK: https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/index

oznacz moderatorów

Client:44183093
#7 Wielbiciel#

Owszem chciał bym odzyskać pieniądze ale również chciał bym aby allegro zawiesiło urzytkownika bo ma jeszcze inne ogłoszenia ile uczciwych nie wiadomo

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44183093 dziękuję za Twoje zgłoszenie! Widzę, że w dyskusji sprzedający zabrał już głos i pewnie niedługo otrzymasz zwrot środków. Zgłosiłam jego konto do weryfikacji, więc będziemy mieli na oku czy takie sytuacje się powtarzają, na jego konto zostały nałożone ograniczenia dopóki nie zostanie rozwiązana dyskusja.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:44183093
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 

 

oznacz moderatorów