anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie wiem dlaczego nie mogę zaznaczyć - za pobraniem u kuriera .

Client:61934119
#1 Nowicjusz#

Cześć .

Chcę kupić coś ???? , ale nie pokazuje mi jednego okienka strona Allegro , Za pobraniem , albo u Kuriera .

Nie wygodnie było opisywać dokładnie o co chodzi , na tym polegają Zakupy na Stronie Allegro .

Chyba że nie można się połączyć , ze Stroną Główną , albo rachunkowość nie reaguje . Nie mam akurat za dużo do kupienia . Chciałem jeszcze zapytać gdzie można sprawdzić awizo do przesyłek Kurierskich . Zamawiałem ostatnio kilka rzeczy ale jest przyczyna dla której nie doszły mi przesyłki . Czekam na pomoc w rozwiązaniu problemu , albo błędu Strony Internetowej . Za utrudnienia serdecznie przepraszam , może w późniejszym czasie skontaktuje się z wami , w sprawie zapłacenia za pobraniem . Z pozdrowieniami - Sebastian . 

 

Do usłyszenia ???? ... .

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:61934119 

Cześć.

Zamawianie za pobraniem i potem nie odbieranie przesyłek jest trochę słabe. A nawet bardzo słabe. Może i dobrze, że to okienko na stronie Allegro się nie pokazuje  😂

Z pozdrowieniami 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:61934119 może to sprzedawcy nie chcą oferować pobrań mając plecak pełen negatywnych  doświadczeń , może to jeden lub kilku sprzedawców dodał Cię do CL za nieodebraną przesyłkę , a może to allegro uniemożliwia Ci dokonanie transackci za pobraniem w wyniku nagminnie nieodbieranych przesyłek .Wydaje mi się ,że znasz odpowiedź na swoje pytanie tylko starasz się skrzętnie to ukryć .

oznacz moderatorów