anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszuści na allegro Lokalnie, jak odzyskać pieniądze?

imrog
#7 Wielbiciel#

Kupiłam za ponad 100zł dwa żwirki od użytkownika LeszkJurek na allegro lokalnie. Pan nie wysłał towaru przez dwa tygodnie. Brzydko pisząc olał całą sprawę ad dyskusji ze sprzedającym. Allegro zablokowało mu konto ale co z tego, skoro ja nie mam ani żwirku ani pieniędzy. Jak odzyskać stracone pieniądze jeśli nie mam kontaktu ze sprzedającym? Czy kogoś jeszcze oszukał? Szukam osób do pozwu zbiorowego. Takich ludzi trzdba karać. Na pewno oszukał więcej ludzi!!! 

 

Mam konto na allegro od lat. Jednak gdy klikam formularz ad ochrony kupujących, wyskakuje mi info że moje konto nie spełnia wymagań i nie jestem ochroną objęta. Dla czego tak jest? Co to za ochrona allegro skoro przekazuje pieniądze dalej do sprzedającego bez weryfikacji? Na **piiip** dostaję towar i w ciągu 24h potwierdzam że jest ok. Dopiero przesyłają pieniądze sprzedającemu. Tutaj to porażka jakaś. Czuję się podwójnie oszukana.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@imrog Już działam, aby wyjaśnić Twoją sprawę, dlatego na razie poczekaj proszę cierpliwie. Wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko dostanę szczegóły. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@imrog Dostałam już potwierdzenie, że nie możesz złożyć wniosku do Programu Ochrony Kupujących, ponieważ na Twoim koncie nałożyliśmy blokadę sprzedaży ze względu na nieopłacone zobowiązania wobec Allegro. Jeśli uregulujesz rachunek z tej zakładki, będziesz mogła bez przeszkód złożyć wniosek o rekomensatę za zamówienie z Allegro Lokalnie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

imrog
#7 Wielbiciel#

Piążki wpłacone. Teraz w ogóle nie mogę wejść w dyskusję i nie otwiera mi się link do zakładki by wypełnić formularz 😞

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@imrog, czy ten sam problem powtarza po się wyczyszczeniu przeglądarki (zrobisz to kombinacją klawiszy CTRL+SHIFT+DELETE) lub jej zmianie? Jeśli tak, czy widzisz jakiś komunikat o błędzie? W takim wypadku pomocny będzie zrzut ekranu z całym oknem przeglądarki.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@imrog Masz tu czat albo zamów rozmowę i wyjaśnij powód niemożności złożenia wniosku: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6464910c-6c94-4a98-8205-c92e3ce82158możesz zawsze napisać tu,z pewnością pomogą: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów