anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkt kupiłem na lokalnym Allegro. ale nie jest to uwzględnione w moich zakupach

Client:90249421
#8 Zapaleniec#

Produkt kupiłem na lokalnym Allegro. ale nie jest to uwzględnione w moich zakupach, a pieniądze przekazałem sprzedawcy przelewem na numer telefonu, o który prosił, a on wycofał produkt ze sprzedaży przed przelaniem pieniędzy, a teraz nie mogę otworzyć sporu, ponieważ Nie mogę się powstrzymać, ale widzę ten produkt w moich zakupach. Sprzedawca nie kontaktuje się ze mną, ale w wiadomościach odpowiada, że ​​wysłał towar, lecz przesyłka nie została wysłana do InPost. Nigdy nie otrzymałem przedmiotu, za który zapłaciłem. jak zwrócić pieniądze i poskarżyć się sprzedawcy, że jest oszustem   
Spzedawca  Joanna(dark123451)

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

A to zakup na Allegro a nie jakąś fałszywą stronę, Mi wygląda na oszustwo.

oznacz moderatorów

Client:90249421
#8 Zapaleniec#

właśnie Allegro lokalnie

oznacz moderatorów

Client:90249421
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

patrz w zakładce allegro lokalnie w zakupach a nie w zwykłym to są osobne zakładki - kupione

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:90249421 Napisanie po polsku na pewno ci pomoże. Na spokój i pełnymi zdaniami.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Przekazałeś pieniądze bezpośrednio blikiem na telefon. Niestety oznacza to zakup poza allegro. W tej sytuacji portal nic nie zrobi. Jedyne co możesz to iść na komendę i zgłosić sprawę. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No była oferta ale zapłaciłeś poza systemem Allegro, więc Ci Allegro nie pomoże. Napisz że zgłosisz go na Policję, ma 7dni na wysyłkę od czasu zakupu., tak jest na Allegro ale ja wy ustaliliście???

oznacz moderatorów

Client:90249421
#8 Zapaleniec#

Napisałem do niego w ten sposób, sprzedawca powiedział, że wysłał to na inpost, ale nie mam na to potwierdzenia

oznacz moderatorów

Client:90249421
#8 Zapaleniec#

ale sprzedawca na Allegro sprzedaje już 11 lat i nikt na niego nie narzeka

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ok i dobrze, ale nie narzeka gdzie?

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90249421 nie widzę tego zakupu w Twojej zakładce Kupione na Allegro Lokalnie. Jeśli do zakupu doszło "poza Allegro", to niestety nie będę w stanie Ci pomóc. Transakcje zawierane "poza Allegro" nie są zgodne z polityką serwisu oraz nie są objęte żadną ochroną. Nie możesz skorzystać z programu Allegro Protect. Przed udaniem się na Policję poinformuj sprzedającego o swoich planach.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:90249421
#8 Zapaleniec#

Dziękuję

oznacz moderatorów