anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozmowa na allegro lokalnie, płatność psc poza allegro

Jacek_Olej
#7 Wielbiciel#

Cześć mam pytanie, znalazłem ofertę na kosę w csgo za bardzo małe pieniądze tylko sprzedający chce płatność wyłącznie przez PSC, mam udokumentowaną rozmowę na allegrolokalnie i teraz pytanie czy jeżeli zrobimy tą transakcję poza allegro i sprzedający okaże się oszustem i nie wyśle noża to czy po zgłoszeniu sprawy na policję zapis z wiadomości na allegrolokalnie może być dowodem? Dodam że sprzedający chce zrobić że najpierw podam mu połowę kwoty on wyśle ofertę i ja mu dam resztę. Połowa to 100zł 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Nie wchodź w to. Małe pieniądze to zazwyczaj duży kłopot. Jeśli chcesz kupić, płać przez Allegro lub zwykłym przelewem na konto sprzedawcy, wtedy masz ochronę Allegro. Jeszcze nie kupiłeś, a już o policji myślisz. Po co Ci problemy?

oznacz moderatorów

Jacek_Olej
#7 Wielbiciel#

Wolę się ubezpieczyć jakby to wyglądało ale jeżeli odradzasz to się posłucham i nie ryzykuję dzięki.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Jacek_Olej Były tu już opisywane przypadki przekrętów ze skinami do cs-a i kodami paysafecard w tle. Zazwyczaj wygląda to tak, że podajesz cwaniakowi kod paysafecard i kontakt się urywa, a cwaniak kod od razu zużywa (albo twierdzi, że już był zużyty). Kto wie, może to nawet ten sam cwaniak nadal krąży (i to od miesięcy) po lokalnie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów