anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający na Allegro Lokalnie odrzucił reklamację

agneziaj
#7 Wielbiciel#

To jest jakiś cyrk. W życiu bym nie pomyślał, że takie rzeczy tam nadal są. Kiedyś na Allegro tak było, że trzeba było się użerać ze sprzedającym w razie gdy rozmija się z prawdą w aukcji. Teraz na Allegro Lokalnie jest to samo a sprzedający bezczelnie oszukuje w opisach i Allegro nic z tym nie robi. Kupiłem kołowrotki miały mieć po 12 i 13 łożysk a to buble z **piiip**s bez łożysk. Będę ostrzegał wszystkich i wszędzie, omijać Allegro Lokalnie bo tam można bezczelnie kłamać w opisach a w razie czego jak się okaże że towar nie spełnia parametrów podanych w aukcji to i tak nic nie można zrobić bo sprzedający oczywiście nie chce przyjąć zwrotu a Allegro umywa ręce!!! Napisałem, że mogę rozkręcić kołowrotki i wysłać zdjęcia że tam nie ma łożysk ale to nic nikogo nie obchodzi, ludzie z daleka od tego Allegro Lokalnie. Nagłaśniajcie gdzie się da i ostrzegajcie innych!!!! 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@agneziaj  Reklamacja jak nie zgadza się z opisem, zwrotu nie ma tam, ale to jest opisane w ofercie, dyskusja, tak możesz odzyskać środki:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

agneziaj
#7 Wielbiciel#

Oczywiście jest dyskusja w toku ale ostatnia odpowiedź Allegro brzmi tak:

Sprzedający jest odpowiedzialny za rozpatrzenie reklamacji. Może ją uznać lub rozpatrzyć negatywnie, jeśli towar był zgodny z umową. Z toku korespondencji wynika, że Sprzedający wydał odmowną decyzję. Rozumiem, że Kupujący nie zgadza się z takim rozwiązaniem i że nie są Państwo zadowoleni z przebiegu transakcji. Jako serwis nie jesteśmy w stanie zmusić Sprzedającego do zmiany decyzji oraz nie możemy jej podważyć, zatem nie mamy podstaw do podjęcia dalszych działań.

oznacz moderatorów

agneziaj
#7 Wielbiciel#

A najlepsze, że sprzedający widzi jakie jest podejście na Allegro Lokalnie i nic sobie z tego nie robi. No ładnie, nagłośnię to gdzie tylko się da!!!

oznacz moderatorów

Czah-nik
#12 Orędownik#

Co nagłośnisz? Że C2C nie ma zwrotów? Idź na policę z tym, a nie do gazet. 

oznacz moderatorów

firmakrzak
#11 Animator#

Nie ma systemu komentarzy to mozna oszukiwac bezkarnie, a z tego co tu czytam w przypadku niezgodnosci z opisem na allegro protect nie ma co liczyc.

oznacz moderatorów

agneziaj
#7 Wielbiciel#

Jak widać nie ma. Żebym wiedział to w życiu bym niczego nie kupował na Allegro Lokalnie. Ten sprzedawca po prostu wie, że mu nic nie można zrobić, nawet arogancko to podkreśla. Wyszedł z tego bazarek gdzie można kłamać ile się chce. Tyle że na bazarku mogę to zweryfikować a na odległość jak to zrobić? A na policję zgłosić mogę jak najbardziej tylko jak to rozegrać? Bo towar przyszedł ale niezgodny z opisem sprzedawcy. Allegro nawet nic w ogóle nie sugerowało żeby iść na policję. Najlepiej cicho siedzieć i dalej kupować. Kiedyś gdy nie było jeszcze allegro protect to pisali żeby zgłaszać na policję. A teraz? Standard obsługi zamiast do przodu to do tyłu. 

oznacz moderatorów