anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca lokalny nie udostępnił zakupu przez kup teraz, ale przez stronę swojego sklepu

RRafal11
#2 Obserwator#

Poprosiłam o możliwość zakupu przez kup teraz, w odpowiedzi otrzymałam link do strony internetowej z możliwością zakupu. Kupiłam i zapłaciłam przez payu za towar. dziś 6 dzień roboczy a towaru za 1100zł nie mam.

Brak kontaktu ze sprzedawcą  przez allegro i brak kontaktu przez jego sklep . Czy tylko zgłoszenie na policji?

Zgłosiłam na allegro  naruszenie , że sprzedaje towar już sprzedany. Co jeszcze mam zrobić aby otrzymać towar??

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@RRafal11 Tak, pozostaje Ci tylko zgłoszenie na policji, bo nie kupiłaś na Allegro, tylko na stronie przesłanej przez sprzedawcę, która mogła być fałszywa. Mogło chodzić wyłącznie o wyłudzenie wpłaty. To często zgłaszane tu próby wyłudzenia pieniędzy. Jeśli masz pewność, że strona sklepu istnieje i że płatność została poprawnie zlecona, możesz przed zgłoszeniem sprawy na policję skorzystać z pomocy najbliższego rzecznika konsumentów. Pomagają bezpłatnie.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Sprawdź swoje konto bankowe, czy czasem jakaś kasa stamtąd nie wyparowała. Są fałszywe sklepy internetowe z podrobionymi stronami płatności.

oznacz moderatorów

RRafal11
#2 Obserwator#

nie, nie wyparowała.

Moi znajomi na moją prośbę  pytają na tej ofercie czy  ogłoszenie jest aktaulne (bo ciągle wisi), niestety też brak odzewu

oznacz moderatorów