anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca nie wysłał zakupionego przedmiotu, nie chce zwrócić pieniędzy obraża mnie i moją rodzinę

jaru0565
#8 Zapaleniec#

W dniu 30 kwietnia wylicytowałem od [edycja] wózek transportowy. Wpłaciłem natychmiast przez płatności Allegro. Do dziś ani towaru ani zwrotu pieniędzy. Rozpocząłem dyskusję. Zamiast rozwiązania sprawy

otrzymuję kolejne obelgi od sprzedającego zamiast towaru lub zwrotu pieniędzy. To jakiś koszmar. Przez typa straciłem więcej niż wpłata ponieważ nie skorzystałem z innych dogodnych ofert oczekując na realizację opłaconego zamówienia. Dzisiaj nie mam ani wózka ani pieniędzy za to kolejne obelgi i perspektywę zakupu za co najmniej 150 zł. Allegro tylko typa upomina ale nie stosuje żadnych sankcji aby go zdyscyplinować. Jest to mój pierwszy zakup na Allegro Lokalnie i raczej ostatni ( na normalnym Allegro od 2003 roku kilkaset zakupów i tylko sporadyczne problemy). Allegro Lokalnie to na razie jakiś niewypał

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli dyskusja nie pomoże, wypełnij wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących. W niektórych przypadkach w celu skorzystania z POK kupujący nie musi zgłaszać sprawy na policję. Już samo złożenie wniosku zazwyczaj dyscyplinuje sprzedawcę i szybko dochodzi do wydania towaru lub zwrotu wpłaty.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/jak-zlozyc-zawiadomienie-o-przest...

oznacz moderatorów

jaru0565
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję spróbuję skorzystać pozdrawiam

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@jaru0565, nie podajemy loginów sprzedających 🙂 @_HolaOla_ 🤗

oznacz moderatorów

jaru0565
#8 Zapaleniec#

Oszustów i bezczelnych arogantów nie mam zamiaru ukrywać, ich trzeba napiętnować. Chwastów trzeba się pozbywać a nie pielęgnować

pozdrawiam

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@jaru0565, poczytaj co napisała @cloudcloud 🦎: [ KLIK ]
jak widzisz, twój post też już został wyedytowany i nie ma w nim loginu 😛

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

trochę szacunku dla drugiego człowieka

pokaż treść swoich wypowiedzi skierowanych do Sprzedawcy bo jak piszesz "typa"

to trafił swój na swojego

oznacz moderatorów

jaru0565
#8 Zapaleniec#

Brzydzę się oszustami i arogantami, którzy nie dość że narażają mnie na straty to obrażają moją rodzinę, której nawet nie znają. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@jaru0565 Zgadzamy się z tobą że nikt nie powinien obrażać nikogo  ale żebyśmy mogli sie ustosunkować powinniśmy znać wypowiedzi drugiej strony

oznacz moderatorów

jaru0565
#8 Zapaleniec#

Przykład jednej z wypowiedzi tego " kulturalnego" sprzedawcy :  

No cóż za te 15 zł widać że jest pan w stanie zabić.Nie ma zrozumienia że może ktoś jest chory i nie pracuje przez 2 tygodnie, Wyzywać od oszustów to proszę sobie w rodzinie.Proszę o numer konta do zwrotu pieniędzy.Nie chcę mieć z panem nic do czynienia.

Ja go nie wyzywałem ponieważ:  Oszustwo, wyłudzenie – przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania jej błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

pozdrawiam

oznacz moderatorów