anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Towar niezgodny z opisem przy zakupie od osoby prywatnej

pannaGie
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mam problem z transakcją na Allegro Lokalnie. Otrzymałam przedmiot niezgodny z opisem i zgłosiłam problem z zakupem. Zaproponowałam zadośćuczynienie w postaci zwrotu części kosztów zakupu, lub zwrot całości i odesłanie towaru, ale pod warunkiem, że Sprzedająca opłaci koszty przesyłki zwrotnej - nie uważam, żeby uczciwe było, że stracę 25 złotych na przesyłkach, bo ktoś źle opisał sprzedawany przedmiot. Sprzedająca odmówiła przyjęcia zwrotu. Poprosiłam o pomoc Allegro i otrzymałam odpowiedź, że prywatni sprzedający nie muszą przyjmować zwrotów. Czuję, że jest to delikatnie mówiąc niesprawiedliwe. Czy allegro oficjalnie wspiera robienie wałków wśród prywatnych sprzedawców?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Ale tu nie ma niczego dziwnego, niezgodnego z prawem, ale nie zgłasza się zwrotu tylko składa reklamację na niezgodność z opisem i tak napisz w dyskusji, tam w dyskusji odpisują BOTy więc pisz dokładnie, uważnie.

oznacz moderatorów

pannaGie
#8 Zapaleniec#

Ok, dziękuję za radę - nie miałam do wyboru opcji czy chcę zgłosić reklamację czy zwrot, wynikało to z kontekstu sprawy więc nie pomyślałam że to może mieć znaczenie jeśli tego nie uściślę. Pozdrawiam!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pannaGie Ma duże znaczenie, tu musi rozpatrzyć reklamację.

oznacz moderatorów