anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposob zostana mi zwrocone srodki na zakup w przypadku zwrotu zakupionego towaru?

emil_kacperski
#1 Nowicjusz#

dzien dobry,

 

w dniu wczorajszym dokonalem zakupu z uzyciem m. in bonu ktory otrzymalem w ramach programu benefitowego w mojej pracy.

 

w jaki sposob zostana mi zwrocone srodki na zakup w przypadku zwrotu zakupionego towaru?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Knowhere
#21 Demiurg#

@emil_kacperski Najprawdopodobniej środki zostaną zwrócone bezpośrednio na Twoje konto, ale na wszelki wypadek dopytaj tutaj https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@emil_kacperski 

  1. W przypadku skorzystania przez Użytkownika z uprawnienia do zwrotu (odstąpienia od umowy) Towarów nabytych w Serwisie, opłaconych Kartą Podarunkową, kwota stanowiąca równowartość zwróconego Towaru zostanie zwrócona Użytkownikowi. Jeżeli Użytkownik nie otrzyma zwrotu w postaci nowej Karty Podarunkowej o wartości pierwotnej, każdorazowo powinien skontaktować się z Wydawcą na adres karty@allegro.pl.

Więcej

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Jak dla mnie, to zdania "kwota stanowiąca równowartość zwróconego Towaru zostanie zwrócona Użytkownikowi" oraz "Jeżeli Użytkownik nie otrzyma zwrotu w postaci nowej Karty Podarunkowej o wartości pierwotnej" wzajemnie się wykluczają (zwłaszcza w świetle pkt nr 4 - bo Ty zacytowałeś pkt nr 3, a nie pkt nr 1😉).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów