anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam jak mogę odzyskać swoje pieniądze 80 zł Allegro Lokalne

Dominik61990
#7 Wielbiciel#

Witam zakupiłem grę od tego Pana " Krzysztof (KWR321) " Need for speed Unbound wersję cyfrową dnia 22.01.2023 dostał pieniążki przelewem jednak nie przez kup teraz ponieważ nie było tam banku pocztowego do wyboru więc podał konto. Pieniążki doszły bo potwierdził Przesłał mi dane do konta steam na którym się nie da zalogować. Wczoraj przesłał mi kolejne hasło i nazwę ponieważ na poprzednim się nie dało i na obecnym również. Napisałem do tego Pana że czekam dzisiaj do 14 lub zgłaszam sprawę. Zero odzewu od tego Pana. A to " Need for Speed Unbound [SFA]" już nie widnieje na sprzedaż, jest błąd 404 czyli usunięte. Proszę o pomoc mam screeny z rozmowy i dane przelewu i nie mam nr aukcji

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ares_
#14 Krzewiciel#

@Dominik61990 jeżeli płatność za zamówienie nie była wykonana przez system Allegro tylko bezpośrednio na konto bankowe sprzedawcy to w tym przypadku nie działa program ochrony kupujących i Allegro nie pomoże. Pozostaje jedynie zgłosić sprawę na policję. 

oznacz moderatorów

Dominik61990
#7 Wielbiciel#

Ale może jakieś dane są tego gościa ? Krzysztof(KWR321) 
Czy policja pomoże na podstawie samego nr konta ?

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@Dominik61990 Do przelewu nie podał Ci danych? Nie wiem czy pomogą ale innego pomysłu nie mam.

Ogólnie jestem przeciwnikiem kupowania gier w ten sposób, dla mnie jest to pewna forma piractwa i zarabiają na tym oszuści a nie twórcy więc może następnym razem sięgniesz po tytułu z legalnych źródeł 😉

oznacz moderatorów

Dominik61990
#7 Wielbiciel#

Sugerujesz że na Allegro działają Piraci ? i ja miałem zamiar kupić pirata ? to tak samo jak bym w sklepie kupił odfoliowaną gre 

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@Dominik61990 nie wiem jak wygląda ta oferta ale jeżeli kupujesz nie grę w wersji cyfrowej tylko dostęp do konta steam z grą to tak jest to zakup niezgodny z regulaminem steam oraz Allegro.

oznacz moderatorów

Dominik61990
#7 Wielbiciel#

to w takim razie niech Allegro z tym walczy aby takich przypadków nie było jak tamten pacjent z taką ofertą

oznacz moderatorów

bialy19731
#7 Wielbiciel#

Najpierw przejdź do dyskusji ze sprzedającym i jak nie pomoże zgłoś do Allegro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Dominik61990 A po co płacisz poza Allegro na konto podane przez sprzedającego, masz ofertę i masz wszystko to płać przez AF, żadna dyskusja jak zakup poza Allegro >zostaje zgłosić na Policję, jak podasz to co masz to sami sprawdzą kto jest.

oznacz moderatorów

Dominik61990
#7 Wielbiciel#

a jeśli mam w historii kupione przez allegro ale nie opłacone przez allegro ponieważ nie było do wyboru mojego banku ? to kto powinien ponieść konsekwencje 

oznacz moderatorów