anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam jestem na czarnej liscie i chce byc usunieta

MAMY ROZWIĄZANIE!
Bernadetta002
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@WREDZIA-W1 Jestem wyznawcą Wielkiego Potwora Spaghetti. Cierpliwość w naszym wyznaniu to podstawa. Dlatego tylko 10.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@akcesoria-net-pl U mnie cierpliwość jest deficytowa. Wręcz na minusie. Nawet nie czekałam na zwrot prowizji, tylko od razu CL 😄

Ula

Ula
oznacz moderatorów
i_ja
#8 Zapaleniec#

A co powiecie na to że zostałam wsadzona na CL bez powodu a sprzedawca po grzecznej prośbie o wyjaśnienie napisał że to za negatywa, którego nie wystawiłam .... Po kolejnej  interwencji mailowej i sprawdzeniu że ma u mnie pozytyw.... Oświadczył że zmieniłam na pozytywną..... Świat równoległy czy co? Przecież zmiany są chyba widoczne (nie zmieniałam ale widziałam anulowania i zmiany)

Czy uważacie że powinnam olać? Czuję się z tym nieswojo, bo to taki policzek zza winkla - dajesz komuś cukierka a on ci ryja obija.....

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

i_ja    Istnieje komunikacja pomiędzy sprzedawcami , pewnie naskrobałaś u kogoś innego ,pocztą pantoflową dotarło do twojego sprzedawcy. Niestety sprzedawcy muszą się jakoś bronić przed toksycznymi klientami , allegro zawsze stanie  po stronie klienta

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

@i_ja  "zostałam wsadzona na CL bez powodu a sprzedawca po grzecznej prośbie o wyjaśnienie napisał że to za negatywa, którego nie wystawiłam .... Po kolejnej  interwencji mailowej i sprawdzeniu że ma u mnie pozytyw.... Oświadczył że zmieniłam na pozytywną..... Świat równoległy czy co? Przecież zmiany są chyba widoczne (nie zmieniałam ale widziałam anulowania i zmiany)

Czy uważacie że powinnam olać? Czuję się z tym nieswojo, bo to taki policzek zza winkla - dajesz komuś cukierka a on ci ryja obija..."

No i krzyżyk mu na drogę. Olej go i daj zarobić komuś innemu. Ja nie chciałbym kupować od kogoś kto mi łże w żywe oczy. 

oznacz moderatorów
i_ja
#8 Zapaleniec#

No co ty .... Jestem na allegro od zarania 😃 dwa razy wystawiłam negatywa i to ewidentnym oszustom po próbach ugody prowadzonej przez allegro właśnie...

Płacę od razu po zakupie, nie kłócę się tylko wyjaśniam sprawy telefonicznie albo mailami , rany koguta! Co z tymi ludźmi się porobiło ??? 

Powiedzcie czy można gdzieś odwołać się od takiego wpisu??? Nie chcę być na CL bez powodu 😔

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@i_ja Odwołać się możesz, ale zapewne bezskutecznie. Allegro nie zmusi sprzedającego do usunięcia osoby z czarnej listy. https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a

Możesz jeszcze sądownie, ale wątpię, czy się na to zdecydujesz 🙂

oznacz moderatorów
i_ja
#8 Zapaleniec#

Nosz kurdesz - nie jestem pieniaczem.... Jasne że do żadnego sądu nie polecę ..... Jest mi zwyczajnie przykro i źle że można tak sobie opluć człowieka ....

oznacz moderatorów
i_ja
#8 Zapaleniec#

No to Wam powiem że mailami nie udało się tego wyjaśnić ale...... Zadzwoniłam i porozmawiałam i..... dało się 😃 młodzi , sympatyczni ludzie, sprawdzili jeszcze raz i jednak pięknie i z honorem przyznali się do pomyłki 🤗🤗🤗 może jestem stara i głupia ale czuję się od razu lepiej 😃

Warto rozmawiać 😃😃😃

oznacz moderatorów
slawek17276
#7 Wielbiciel#

Zamówiłem i zaplaciłem za towar a sprzedawca zgubił moje zamówienie. Po mojej interwencji przyslał mi po czasie. No to ja mu negatywa za obsługę --bo tak było. A on mnie teraz dał na czarną listę że ja zniszczyłem jego wizerunek negatywem I jak tu rozmawiać?????

Tłumaczy że zamówienie nie zostało wysłane z przyczyn od niego niezależnych. 5dni nie wysłał i rzadnego emaila że przeprasza. Natomiast gdy ja napisałem gdzie moja paczka która dzisiaj piwnna być u mnie. Wysyła w ciągu paru godzin------ to gdzie te przyczyny. Bo ja widzę jedną zgubienie zamówienia.  Allegro zero pomocy. 

oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

slawek17276 Nie rozumiem, innym kupującym nie polecasz sprzedawcę ale sam nadal  chcesz robić u niego zakupy?

oznacz moderatorów
slawek17276
#7 Wielbiciel#

Nie chcę robić u niego zakupów. Z drugiej gdzie taniej to lepiej. Szczególnie ten sam towar. Skoro zgubił moje zamówienie i dostał negatywa. To nie powinien się mscić czarną listą. Jak będę chciał coś u niego kupić to najpierw poszukam u innych.

oznacz moderatorów
slawek17276
#7 Wielbiciel#

Bez przesady sądy. O 10 zł. Chodzi o to że zgubił moje zamówienie, kasę przygarną ja musiałem prosić się o towar. A on cichaczem dał mnie do czarnej listy tylko że dostał negatywny komentarz a allegro umywa ręce. 

Bo on im przynosi zyski. Moje zakupy też im dają zyski. Co to za sklep bez kupujących.

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@slawek17276 Niektórzy niczego nie rozumieją - Ty nigdzie nie napisałeś, że chcesz u niego robić zakupy. Piszesz tylko, że on bezpodstawnie ukrywa przed Tobą towar, poprzez wpisanie na czarną listę. Bezpodstawnie moim i Twoim zdaniem, ale sąd musiałby to potwierdzić.

oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

xyz96 "Niektórzy niczego nie rozumieją"-rzeczywiście, do twojego poziomu rozumowania włącznie z czterema oponami w jednej paczce jest bardzo ciężko dostać się.

Jeżeli by nie chciał u niego robić zakupy nie dowiedziałby się ze jest na CL.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@slawek17276 Niektórzy są niekumaci na maksa, nie rozumieją, że mogłeś tylko sprawdzić, czy Cię nie wpisał, co nie oznacza, że chcesz u niego kupować 😄

Dodam, że ja po wystawieniu nega też sprawdzam 😄 Zazwyczaj wpisują 😄

oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

Pani kumata xyz96 😑😑😑 twój poziom kumatosci jest naprawdę przerażający,

dla czego odpowiadasz za @slawek17276 ??,przecież zadałem jemu pytanie i to on zna szczegóły sprawy nie ty.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@xyz96 Najdalej wczoraj naśmiewałaś się z riposty, a tu :

Pani kumata xyz96 

lew433_0-1610638138832.png

 

lew433_1-1610638138832.png

 

lew433_2-1610638138833.png

 

 twój poziom kumatosci jest naprawdę przerażający,

dla czego odpowiadasz za @slawek17276 ??,przecież zadałem jemu pytanie i to on zna szczegóły sprawy nie ty.

oznacz moderatorów