anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam mam pytanie co do Alegro lokalnie Zostałem oszukany czy mogę coś z tym zrobić

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:109730604
#4 Eksplorator#
 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli kupiłeś na Allegro to oczywiście że możesz, jeżeli nie otrzymałeś towaru albo nie taki to możesz złożyć reklamację, możesz także otworzyć dyskusję i tam sprzedajacy ma 24godz na odpowiedź: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE nie odpowie albo nie dojdziecie do porozumienia to możesz złożyć wniosek o rekompensatę.

oznacz moderatorów
Client:109730604
#4 Eksplorator#

konkretnie chodzi o tą aukcję https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-steam-cs-go-prime-xa7 Niestety w głupi sposób wysłałem przelew na telefon. Oczywiście zdaje sobie juz teraz sprawę że to mój błąd jednak to moje pierwsze spotkanie z oszustem wcześniej takich problemów nie było

 

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

W jakim sensie zostałeś oszukany? Zapłaciłeś za towar i sprzedawca zniknął, dostałeś coś innego niż zamawiałeś czy jeszcze coś innego?

oznacz moderatorów
Client:109730604
#4 Eksplorator#

wysłałem pieniądze tak jak pisałem przelew na numer telefonu. i brak odpowiedzi z strony sprzedającego. Oczywiście sprawdziłem gdy pisze z innego konta gość odpisuje i chce sprzedać

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Kupiłeś poza Allegro czy przez Allegro?

oznacz moderatorów
Client:109730604
#4 Eksplorator#

właśnie chyba poza allegro ja tego nie do końca rozumiem bo w aukcji Nie miał kup teraz w opisie tylko blik /psc więc napisałem do niego mam rozmowę i ustaliliśmy więc wysłałem kase ale pewnie to w żaden sposób nie jest przez Alegro. Ale ja to dopiero zrozumiałem gdy przestał odpisywać czyli w momencie gdy dostał kase. 

oznacz moderatorów
Client:109730604
#4 Eksplorator#

Chciał bym obsmarować go dodać mu jakiś Kom Ale tam się nawet tego nie da i właśnie tu moja prośba czy mogę to gdzieś zgłosić Bo to że ja kasy nie odzyskam jakoś przeboleję Ale żeby taki gość nie żył z takich głupków jak ja 

 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:109730604 nie masz możliwości napisać mu negatywa bo na AL nie ma opini, nie masz możliwości odzyskania kasy bo zakup poza AL i pok nie działa 
możesz zgłosić na policję ale pewnie nic nie wykryją mimo że do oszustwa nie potrzebny jest limit kwoty na którą cię orżnięto bo i tak jest to przestępstwo
konta na AL wystawiają ale regulamin allegro zabrania sprzedaży
jednym słowem przegwizdane po całości

oznacz moderatorów
Client:109730604
#4 Eksplorator#

Dobra to chyba wszystko wiem dzięki wielkie 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Obsmarować raczej się nie da, ale wyciągnij naukę że jak już szukasz ofert na Allegro to płać przez allegro finanse.

oznacz moderatorów
Client:109730604
#4 Eksplorator#

Dobra dzięki za info 😕

oznacz moderatorów