anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wpłata wysłana przez payu, potwierdzenie z banku jest, brak potwierdzenie w serwisie transakcyjnym.

romrusz
#7 Wielbiciel#

Wpłata wysłana przez payu, potwierdzenie z banku jest, brak potwierdzenie w serwisie transakcyjnym. Sprzedający nie chce wysłać towaru. Co zrobić?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Jaki status wpłaty w zakładce Kupione? Anulowana? Jeśli tak, pieniądze wrócą po 3 dniach roboczych na konto. Ponów płatność w zakładce Kupione.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@romrusz Co jest napisane w serwisie transakcyjnym? Jak masz :anulowane" możesz ponowić próbę. Możesz poczekać aż wrócą i kupić ponownie.

oznacz moderatorów

aawysocki90
#8 Zapaleniec#
  • Dzisiaj zapłaciłem za przedmiot, zrobiłem przelew, pieniądze z konta zostały pobrane a status transakcji pokazuje nieopłacone. Co robić w takiej sytuacji?
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@aawysocki90 standardowe pobrania przed weekendowe na allegro. Prawdopodobnie zwrócą Ci to automatycznie do 3 dni roboczych a jak masz w zakupach jako nieopłacone

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/nowe-kupione?filter=unpaid&limit=25&sort=orderdate&order=DESC

Musisz opłacić ponownie.

 

Nie wiem, czy na Allegro Lokalnie też wskazuje jako nieopłacone:

https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

 

 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

aawysocki90
#8 Zapaleniec#

W chwili obecnej mam status anulowano. Pieniądze bank zabrał na allegro anulowane. Pieniądze zostaną mi zwrócone na konto?

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@aawysocki90 Tak, zwrócą do 3 dni roboczych na konto. Gdyby nie wróciły to napisz, ale zwykle każdemu je zwracają

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@aawysocki90 Tak, wrócą po 3 dniach na pewno. PONÓW płatność.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@aawysocki90 W zakładce Kupione ponów płatność. Pieniądze zostaną pobrane po raz drugi i dotrą do sprzedawcy. Pierwsza wpłata wróci na konto automatycznie po 3 dniach roboczych. Możesz się wstrzymać z ponowieniem do czasu powrotu pierwszej wpłaty.

oznacz moderatorów

aawysocki90
#8 Zapaleniec#

Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Poczekam aż pieniądze mi wrócą na konto i dokonam drugiej płatności. 

oznacz moderatorów