anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygralem 3 licytacje u jednego sprzedajacego na allegro lokalne. Jak zsumowac zamowienie aby nie pł

stan002
#7 Wielbiciel#
  • Wygralem 3 licytacje u jednego sprzedajacego na allegro lokalne. Jak zsumowac zamówienie aby nie płacić za każdą przesyłkę. 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stan002 systemowo nie ma takiej możliwości, dlatego skontaktuj się proszę ze sprzedającym i wspólnie ustalcie metodę dostawy dla tego zamówienia.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Tylko sprzedajacy może Ci wysłać w jednej paczce.

oznacz moderatorów

stan002
#7 Wielbiciel#

 Wiadomo że sprzedajacy tak zrobi.Chodzi mi o to że muszę zrobić trzy osobne przelewy wraz kazdorazowym kosztem przesylki. Wylicytowałem trzy wiertła u jednego sprzedajacego po 15 zł. Przy zakupach od 40 zł jest Smart. W regulaminie allegro lokalne pisze że łączenie zakupów u jednego sprzedajacego jest możliwe.  Pani moderator pisze że systemowo nie jes to możliwe. Sugeruje kontakt ze sprzedajacym..kiedy ja pytam jak mam to kupic..

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stan002 zakupy można łączyć tylko w przypadku opcji [kup teraz], ponieważ są to licytacje, nie będzie takiej możliwości. Możesz zapłacić za nie osobno i umówić się ze sprzedającym na zwrot kosztów dwóch nienadanych przesyłek.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

stan002
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Teraz rozumiem. sMart

oznacz moderatorów