anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Założona dyskusja - ile czasu zajmie uzyskanie zwrotu pieniędzy jeśli sprzedawca nie odpowiada

Zlyslav
#7 Wielbiciel#

Cześć. Dokonałam zakupu na Allegro Lokalnie, ale sprzedający nie daje znaku życia. Założyłam dyskusję, na którą także nie odpowiedział, wiec poprosiłam Allegro o pomoc i wygląda to tak, że po prostu w dyskusji pojawiła się wiadomość od bota Allegro z prośbą o przesłanie potwierdzenia nadania lub potwierdzenia zwrotu pieniędzy.

Czego mogę się spodziewać dalej jeśli sprzedający dalej nie odpowie? Jaki ma czas na odpowiedź botowi? Czy odzyskam pieniądze jeśli sprzedający dalej nie da żadnego znaku życia?

 

Dlaczego w ofertach nie ma informacji o dacie zamieszczenia skoro po wrzuceniu trwają one w nieskończoność? Podejrzewam, że ta oferta była wystawiona dawno temu i sprzedający zdążył zapomnieć, że w ogóle ma tu konto...

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

A minal juz czas na wysylke ze strony sprzedajacego? 

oznacz moderatorów

Zlyslav
#7 Wielbiciel#

Zakup z 18 marca, więc zgodnie z informacjami jakie znalazłam na stronie (7 dni na nadanie przesyłki) czas już minął.

Przesyłka widnieje wciąż jako nienadana, sprzedawca nawet nie odczytuje wiadomości (po zakupie pisałam z pytaniem kiedy mogę spodziewać się wysyłki - zero odpowiedzi, nie da się skontaktować).

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zwykle po 14dniach od zalozenia dyskusji pojawi sie wniosek o ap prawdopodobnie sprzedawca nie wie ze ogloszenie dalej wisi a towar dawnooo sprzedal

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Zlyslav Cześć. Jeśli sprzedający nie wypowie się w dyskusji i nie zwróci Ci środków (lub nie wyśle zamówienia), to będziesz mogła złożyć wniosek o zwrot w ramach Allegro Protect. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów