anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zaplacilem ostatnio przelewem tradycyjnym payu przez allegro lokalnie i sprzedajcy anulowal wszystko

Client:61260441
#1 Nowicjusz#

zaplacilem ostatnio przelewem tradycyjnym payu przez allegro lokalnie i sprzedajcy anulowal wszystko zanim dostal pieniadze jak je odzyskac?

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

br.
#21 Demiurg#

@Client:61260441  Albo ja się całkowicie już pogubiłem w  tych  dziwnych  pytaniach (nie napiszę co o tych pytaniach myśle)  albo  znowu  administracja  wymyśliła jakąś  nową  świecką  funkcjonalność.

Poprzez PayU  nie możesz zapłącić  ot  tak sobie na przykład cioci Frani  na prezent. Płacisz jeżeli masz ku temu podstawę, na przykład kupiłeś na  Allegro.

Pieniądze nie zniknęły, dostał je  sprzedający.  Jeśli chcesz pieniądze odzyskać napisz do  sprzedającego, może je odda, to inna procedura.

Sprzedający aukcji nie anulował,  ona  zniknęłą  bo ty kupiłeś. Teraz rozmawiaj ze  sprzedającym czy wysłał  przedmiot.

Może niezbyt jasno to wyłuszczyłem zaraz przyjdzie taki jeden xyz  to  Ci lepiej wytłumaczy

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Sprzedawca powinien zwrócić. Nie chce?

Wystąp o zwrot wpłaty z POK; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

Jeśli tylko płatność jest anulowana, to nie sprzedający ją anulował, tylko Ty lub PayU. W takim przypadku pieniądze powinny wrócić do Twojej zakładki Allegro Finanse w ciągu 3 dni roboczych. Ewentualnie otrzymasz maila z pytaniem, na jaki numer konta zwrócić wpłatę.

oznacz moderatorów