anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot na Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:63932815
#8 Zapaleniec#

Czy dostane zwrot pieniędzy jeśli produkt jest uszkodzony a sprzedający w prywatnej wiadomości napisał że wszytko działa + w opisie było (Proszę o przemyślany zakup,Nie przyjmuję zwrotów, Wyłączam rękojme)

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli towar będzie niezgodny z tym co napisane to składasz reklamację na niezgodność z opisem, pomimo wyłączonej rękojmi, masz na Allegro dyskusję, masz pomoc Allegro i Allegro Protect.Ja bym nie kupił jakbym miał wątpliwości.

oznacz moderatorów
Client:63932815
#8 Zapaleniec#

Wiem też bym nie kupił, lecz przez pośpiech nie zauważyłem że może byc to oszustwo. Czyli z tego co rozumiem jest szansa na odzyskanie pieniędzy (660zł)

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Czemu od razu oszustwo? 

oznacz moderatorów
Client:63932815
#8 Zapaleniec#

Napisałem oszusto ale nie że umuślne, mógł ktoś nie wiedzieć 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:63932815 jeśli produkt został uszkodzony w transporcie to prywatny sprzedawca za to nie odpowiada i reklamację odrzuci tzn może ci ap coś wypłaci ale powinieneś wnieść reklamację do przewoźnika i po uzyskaniu odpowiedzi dopiero piłować allegro o ap

oznacz moderatorów
Client:63932815
#8 Zapaleniec#

Ale za pakowanie produktu on jest opowiedzialny, więc powino byc dobrze zapakowane 

oznacz moderatorów
Client:63932815
#8 Zapaleniec#

@az1rael 

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Odpowiada do chwili wysłania, sprawdź dobrze w chwili odbioru, cała paczka itd- najlepiej nagrywać.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:63932815 żeby mu udowodnić złe spakowanie to ty musisz od przewoźnika dostać odmowę uznania reklamacji z powodem złego spakowania a on za towar odpowiada do momentu wydania przewoźnikowi

oznacz moderatorów
RMK99
#9 Pomysłodawca#

Ja bym nie kupił nic od gosyka który w aukcji podaję że wyłącza rękojme dla sprawnego towaru bo to smierdzi wałkiem. Wyłączyć to se może jak towar jest uszkodzony i jest to zawarte w opisie aukcji a dla sprawnego towaru nie ma prawa nawet  o tym wspominać. Wiesz nie jesteś sam ja też gryzę się z jednym cwaniakiem ale dla marnych 150zł a nie 660zł jak ty.

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

może być sprawny w chwili wystawiania oferty a nawet wysyłki. Ale jeśli towar używany, a więc w grę wchodzi wiek i okres użytkownaia przez sprzedającego, to zepsuc się moze i za 8 miesięcy. Czy sprzedajacy ma być winny temu??

oznacz moderatorów