anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędny opis przedmiotu

Anax5
#8 Zapaleniec#

Do ofert podałem błędny opis przedmiotu. Przedmiot już wystawiony i zalicytowany, dlaczego nie mogę wprowadzić prawidłowego opisu przedmiotu ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Anax5 bo po złożeniu oferty nie można nic edytować, odwołaj ofertę, zakończ, wystaw ponownie i poinformuj kupującego żeby ponownie zalicytował 🙂

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Anax5
#8 Zapaleniec#

Zakończenie licytacji przed czasem nie wiąże się z jakimiś karami ? Jak to prawidłowo zrobić ?

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Anax5 najpierw trzeba odwołać licytujących potem zakończyć, nie na odwrót bo wygra najwyższa 🙂

Jak odwołać ofertę?
  1. Przejdź do zakładki Moje oferty.
  2. Wyszukaj na liście licytację, w której chcesz odwołać ofertę kupna.
  3. Najedź kursorem na [Akcje] aby rozwinąć menu i kliknij w nim [Odwołaj oferty].
  4. Zaznacz, czyją ofertę chcesz wycofać, wpisz powód i kliknij przycisk [Odwołaj].

Ofertę możesz odwołać w dowolnym momencie trwania licytacji.

A potem zakończ aukcję i wystaw ponownie poprawioną, napisz do licytującego o sytuacji co zrobisz również jako powód odwołania 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Anax5
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Anax5 Może się wiązać. Oferty możesz odwołać tylko wtedy, gdy poprosi o to kupujący lub gdy przedmiot został skradziony lub zniszczony, ewentualnie gdy kupujący nie budzi Twojego zaufania.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zasady-i-regulamin/kiedy-jako-sprzedajacy-moge-odwolac-of...

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Anax5 Bo już za późno, klient kupił to co było opisane. Próbuj się z nim dogadać i wytłumaczyć, najwyżej odstąpi od umowy zakupu

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Anax5
#8 Zapaleniec#

Licytacja jeszcze trwa, to licytujący zwrócił mi uwagę o błędnym wpisie.

 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Anax5 Napisz do niego że się pomyliłeś i czy mimo wszystko nadal chce brać udział w licytacji jeśli prowadzi w niej. Jeśli nie chce a prowadzi to spróbuj odwołać licytacje z powodu błędów i wystaw ponownie. Nie wiem jak to wygląda technicznie i względem regulaminów allegro. Pamiętaj jednak ze odwołanie licytacji może się skończyć niezadowoleniem licytujących a w efekcie różnymi przykrymi rzeczami jak złośliwymi licytacjami lub złymi opiniami i komentarzami. Lepiej poinformować licytujących jak się da 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów