anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Źle ustawiona opcja wysyłki na allegro lokalnie. Paczka nie mieści się do paczkomatu

Paprykaaa666
#7 Wielbiciel#

Mam problem. Wystawiłam pierwszy raz przedmiot na allegro lokalnie i ustawiłam opcję paczkomatu nie sprawdzając wcześniej czy przedmiot się zmieści... Kupujący zamówił dziś towar i opłacił całe zamówienie (przedmiot + paczkomat 8,99). Przekierowało mnie do generowania etykiety, gdzie musiałam wybrać wielkość paczki. Oczywiście mój błąd - przedmiot nie mieści się. Co zrobić w takiej sytuacji? Poprosić kupującego o anulowanie transakcji, zwrócić mu pieniądze, po czym wystawić przedmiot jeszcze raz już z prawidłową opcją wysyłki? Proszę o pomoc. To byłoby dla mnie chyba najprostszym rozwiązaniem.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

aragil
#15 Entuzjasta#

Zapytać kupującego  i jeżeli zgodzi się wysłać na adres(dom,praca) kurierem albo na poczcie.

oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

Nie zmienisz już, nie edytujesz etykiety na Lokalnie. Musisz nadać paczkę tradycyjnie, poza Allegro, bezpośrednio ze strony InPost lub inną metodą. Będzie nieco drożej.

oznacz moderatorów

Paprykaaa666
#7 Wielbiciel#

Czyli mogę nadać paczkę innym kurierem niż Inpost, ale co wtedy z etykietą? Nie muszę jej drukować i wszystko będzie w porządku? Jak później zaznaczyć, że paczkę wysłałam, skoro nadal wyświetla mi się, że muszę wygenerować etykietę na paczkomat?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Paprykaaa666 Najlepszym i najprostszym, dopłacić i wysłać na własny koszt.

oznacz moderatorów

Paprykaaa666
#7 Wielbiciel#

No dobrze, ale co wtedy z etykietą? Nie muszę jej generować? 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Nie, nie musisz.

oznacz moderatorów