anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Сегодня примерно в 14:30 приходит мне смс написал кто то хочет купить мою вещь которую я продаю

MAMY ROZWIĄZANIE!
HimkiLL
#8 Zapaleniec#
  1. Ну,а концовка всей этой покупки - более чем 400 ЕВРО С МОЕГО БАНКОВСКОГО СЧЕТА МДА...а вывели мои 4ровные на бинанс...Screenshot_2023-09-14-22-12-34-572_com.android.mms.jpgScreenshot_2023-09-14-20-42-25-108_com.whatsapp.jpghttps://qea2.com/1w8HtI To ta sama osoba, a na Allegro jest już ponad 8 lat, jak to możliwe!???To ta sama osoba, a na Allegro jest już ponad 8 lat, jak to możliwe!???Screenshot_2023-09-14-22-16-36-457_com.android.chrome.jpg
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
HimkiLL
#8 Zapaleniec#

CZY KTOŚ MI POWIE CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ZWROTU PIENIĘDZY??

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Żadna.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oszustwo.

Мошенничество

oznacz moderatorów
HimkiLL
#8 Zapaleniec#

Znalazłem to w moim e-mailuZnalazłem to w moim e-mailu

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@HimkiLL to próba wyłudzenia, dlatego nie klikaj proszę w żadne linki w niej zawarte. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
HimkiLL
#8 Zapaleniec#

To nie jest próba oszustwa, czy też ponad 400 euro w 3 minuty nic dla Ciebie nie znaczy!? TO JEST OSZUSTWO BEZ PRÓBY😏

oznacz moderatorów
HimkiLL
#8 Zapaleniec#

A DODATKOWO TE DWA KONTA BYŁY NA TWOJEJ PLATFORMIE, JEDNO OD PONAD 8 LAT, A DRUGIE OD OK. DWÓCH LAT!! Strach sobie wyobrazić, ile osób zdecydowało się!!! A MODERATORZY PLATFORMY NIE SĄ DOBRZY NIE ZWRACAJĄ UWAGI Z WYJĄTKIEM KOMENTOWANIA OPINI LUDZI... BARDZO PRZEPRASZAM((

oznacz moderatorów