anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

8 listopada 2021 - wydłużenie czasu na zapłatę dla Kupującego aż do 14 dni!!!

-GOSI-
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie.

Czemu służy ta zmiana? Pogrążeniu Sprzedawcy?

Kupujący  - wiem z doświadczenia 11 letniego sprzedazy na allegro - jesli Kupujący nie opłaca zakupu w ciagu max 3 dni, to  tego zakupu już w ogóle nie opłaca, więc czemu służy wydłużenie możliwości zapłaty aż do 14 dni!!!!. Sprzedający niejednokrotnie ma po prostu zablokowany towar i straty z tego z tytułu, bo wielu jest Kupujących, którzy tylko klikają i jak nie opłacają danej transakcji, to uważają, ze anulowali zakup - taka jest "świadomość KUPUJĄCEGO".

Skąd więc taka zmiana - na gorsze -  przyszła do głowy dla serwisu? Nie jest to na pewno zgłoszenie Sprzedających, bo My i tak mamy już całkowicie pod górkę, a teraz dochodzi jeszcze 14 dni na możliwośc zapłaty. Jakaś Paranoja!

Kupujący dokonuje zakupu danej rzeczy: 14 dni za zapłatę (towar odłożony dla klienta), 14 dni na odstąpienie od umowy i 14 dni na zwrot, czyli wychodzi, ze dany towar MY SPrzedawcy mamy zablokowany aż na 42dni - gdzie towar jest sezonowy i takie zablokowanie towaru powoduje straty dla firmy...

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Moderator
Moderator

@-GOSI-, wydłużenie czasu na opłacenie zakupu dotyczy przelewu tradycyjnego. Zmiana ma na celu usprawnienie działania serwisu i obsługi użytkowników.

   Maja
   Moderator


   _____________
   Jeśli zdanie kogoś innego trafia w Twój punkt widzenia,
   nie czekaj i przyznaj tej osobie W punkt!
oznacz moderatorów