anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro charytatywni. Gdzie mam podać numer konta bankowego aby otrzymać zwrot za wysyłkę ?

Client:68191844
#7 Wielbiciel#

Co gdy nie posiadam konta w banku.? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:68191844 te środki zobaczysz w zakładce Środki i historia operacji
Aby je wypłacić powinnaś aktywować konto do wypłat. Możesz zlecić wypłaty przekazem pocztowym. PayU realizuje je automatycznie pierwszego dnia każdego miesiąca. Termin doręczenia przekazu zależy od pracy poczty i wynosi od kilku do kilkunastu dni. 
Wypłaty aktywujesz w tej zakładce
Zaznacz proszę, że chcesz wypłacać pieniądze przekazem pocztowym. Upewnij się, że adres do wypłat jest poprawny, następnie określ, kiedy chcesz dostawać powiadomienia mejlowe i kliknij [aktywuj wypłaty], a później wypełnij formularz.
Formularz zapisze się na Twoim komputerze. Wydrukuj go i podpisz, a skan podpisanego formularza wyślij na przekazy@payu.pl.
Bardzo proszę abyś zrobiła to z adresu mejlowego, który jest przypisany do Twojego konta Allegro.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:68191844
#7 Wielbiciel#

Nie wiem czy nie jest za późno. Za nim napisałm to ustawiłam Przelewy24 ale nieaktywowałam ich bo muszę przelać jakieś pieniądze przez Payu. Natomiast nie wyświetla mi się możliwość wypłat przekazem pocztowym. Jak to odkręcić ? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:68191844 nic nie szkodzi, można to jeszcze zmienić 🙂
W tej zakładce kliknij proszę "zmień" przy numerze konta. 

la_nika_0-1647896454240.png
Będziesz mogła ponownie wybrać sposób wypłaty:

la_nika_1-1647896538648.png

 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tam w tym linku jest opisane jak, ale zawsze możesz dopytać: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów