anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro nałożyliśmy ograniczenia funkcjonalności

krzysztofland1
#1 Nowicjusz#

Bardzo nie polecam Allegro biznes jak strony internatowa dla sprzedaż , jestem na allegro kolo  7 miesiące miałem 900 sprzedaż i nie jestem bardzo zadowolony obsługuj allegro . pierwsza problema to miałem na koncie 147 opinie polecam i w ciągu tygodnia otrzymal 3 opinie nie polecam po przyczynie brak   w magazine niektóre aukcji były w sprzedaży po systemie dropshipping. Allegro nałożyliśmy ograniczenia funkcjonalności na koncie teraz nie mogę sprzedawać . otrzymałem   odpis od allegro  ze mam 90% polecań od klientów i jest niska jakość sprzedaż    . dzisiaj napisałem do allegro ze jak 147 opinie 3 opinie nie polecam   nie może być 90% jak policzyć prawidłowo to 95.5 % polecań. zamiast tego żeby pomoc allegro odpisało ze mam nie 147 opinie a 30 opinie .

Allegro pisało

147 unikalnych ocen polecam oraz 3 unikalne ocen nie polecam.

Podstawiając do wzoru daje nam to 90%. Ja napisałem ze to jest 95.6 a nie jest 90

Allegro pisało

Liczba 150 to wszystkie oceny, które Pan otrzymał od Kupujących. 

Z czego unikalnych ocen ma Pan łącznie 30. 27 polecam i 3 nie polecam. Unikalna ocena to  ocena wystawioną przez kupującego w ciągu 7 dni.

Jak można liczyć za 7 dni  tak i nie dali czasu na usunięte opinie   

Druga problem nie mogę zrobić zwrot prowizji tak jak niska jakość sprzedaży.

Trzecia problem poziom obsługi allegro wszystkie odpowiedzi napisani jak z robotom ciężko otrzymać  konsultacji.

Kto chce sprzedawać na allegro  to prozę szukać inni strony internatowy   niż allegro 

         
         

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0