anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ALLEGRO PRZESYŁKA POLECONA

FHU-PIOTREX
#8 Zapaleniec#

Witam , mam problem z nadaniem przesyłki poleconej allegro , dziś byłem 3 x na poczcie i za każdym razem nie mogli zeskanować przesyłki. Pani na poczcie powiedziała że kod jest zbyt ciasno.

Drukarka zebra , z przesyłkami pocztex , allegro one , inpost nie ma problemów, 

 

Założyłem konto na elektroniczny nadawca na stronie poczty. Proszę o informację jakie ustawienia tam wybrać.screen1.PNGscreen2.PNG

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pecela
#16 Inspirator#

A co babka w okienku nie potrafi 20 cyfr przepiać?

A zdjęć nie widać, jeszcze moderacja nie zatwierdziła. 

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

1. 20 cyfr x 50 listów poleconych i już się robi grubo, a do tego w UP, gdzie przesyłka wchodzi też muszą ręcznie klepać.

Znam kilka firm, gdzie mają te same problemy nadawaniem.

2. Fakt, "kreski" kodu są zbyt małe i zlewają się, na drukarkach laserowych zazwyczaj ten problem nie występuje.

3. Konkurencja (która już wycofała się z Polski) miała inny wzór etykiety listu poleconego - widocznie dogadała się z PP.

4. Właściwie, to Poczta Polska powinna zmienić wzór etykiety, bo uruchamia coraz więcej nowych form dostawy, które opiera na etykiecie listu poleconego.

oznacz moderatorów

tomsyty
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

ForBajk
#10 Popularyzator#

u mnie to samo, na etykietach termicznych też Panie nie mogą zeskanować na poczcie. Trzeba niestety drukować na drukarce i wkładać w foliopaki, ALLEGRO NIC Z TYM NIE ROBI !

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

To e-nadawca dla nadawcy indywidualnego lub bez umowy. Jak nie masz umowy własnej,  to zmiany musi dokonać Allegro na swoim koncie, z którego generowane są etykiety w WZA. 

Sprawdź, czy jak ustawisz wydruk na A4 po stronie Allegro, to czy wtedy będzie czytelny wydruk. 

ps. Tu masz wersję demo e-nadawcy. Możesz tam testować różne ustawienia rozmiaru etykiety 
https://en-testwebapi.poczta-polska.pl/ Nie są one wysyłane do placówek.

 

oznacz moderatorów