anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zablokowało mi konto ze względu na nazwę użytkownika

GO_V8
#7 Wielbiciel#

Allegro zablokowało mi konto uzasadniając, że mój nick zachęca do kontaktu poza allegro. Nonsens. Jest wiele kont z nazwą "nazwafirmy_pl", te konta nawet promowane są na stronie głównej.

Nie wiem w jaki sposób ciąg moich szczęśliwych cyfr może sugerować kontakt poza allegro.

Chyba za dużo wódy wypili w weekend

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

To już było, powtarzasz.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@GO_V8   jest duża szansa że  za takie teksty zablokują ci również  to konto tutaj na Gadane.  Przyhamuj troszkę bo  twoje szanse  na zdjęcie blokady maleją.

Nowego konta prawdopodobnie też już nie założysz, ze względów bezpieczeństwa.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@GO_V8 

Może ktoś przypadkiem w allegro wbił te szczęśliwe numery w telefon 😆

Albo te same cyfry podałeś w numerze kontaktowym?

oznacz moderatorów

GO_V8
#7 Wielbiciel#

Właśnie numer kontaktowy jest inny, wpisany jest w danych konta!

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@GO_V8 No to może własnie dlatego że to nie jest Twój numer.

Ja osobiście średnio bym sie czył jakby ktos jako nick allegro wykorzystywał mój numer telefonu.

Byc moze ktos otrzymał tel lub sms na ten numer i to zgłosił do allegro - stąd blokada.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Ciąg szczęśliwych liczb to może być 1-3-5-8-9. Nie powtarzają się i są ułożone w kolejności rosnącej. A to co podałeś to jest ewidentnie nr. telefonu. I co z tego,że jest on inny niż kontaktowy ? To nie może służyć do rozmowy ? Zamiast kombinować napisz do Allegro prośbę o zmianę z wyjaśnieniem i przyznaniem się do pomyłki. I wyzywaj ich od "durni na kacu", bo to forum czytają moderatorzy - tylko pogarszasz swoją sprawę. I tak nie wygrasz, szkoda nerwów.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Ziolko39 
 I wyzywaj ich ...

Ja bym zachęcał żeby nikogo nie wyzywać.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Sorry. Zgubiło mi się "nie " z wypowiedzi.  Miało być {I nie wyzywaj ich od "durni na kacu"}

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

https://allegro.pl/uzytkownik/TaniejBezAllegro?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=seller-more&bi_c=Product

ten numer telefonu ma konto taniej bez allegro

 

załóż nowe konto o nazwie bezprowizjialledrogo

lub omijajalledrogo czy tupłaciszprowizje

lub smartniejestsarmowy

 

w nazwach jest ograniczenie, że nie można używać w nazwie słowa allegro

i tyle

odwołuj się - w regulaminie nie ma wzmianki, że nazwa nie może zachęcać do zakupów

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

TaniejBezAllegro - mistrzostwo świata ale niestety to prawda. Jak odnajdziesz własny sklep sprzedawcy z allegro to tam jest taniej.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupujących na Allegro przyciąga "Gwarancja bezpiecznych zakupów". 🤔

oznacz moderatorów