anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne przedłużenie usługi pomimo zmiany jej ceny - bez powiadomienia.

MAMY ROZWIĄZANIE!
PowerTech_Chelm
#8 Zapaleniec#

Witam. Prowadzę sprzedaż części używanych do aut na allegro od niedawna. Początkowo w ramach promocji dla nowych sprzedawców przez bodajże miesiąc opcja wyróżnienia była darmowa. Wybierałem tą opcję a kiedy zobaczyłem, że już się skończyła przestałem z niej korzystać. W ciągu kilku dni zauważyłem w rozliczeniach dużą zaległość wobec allegro gdyż usługa została automatycznie przedłużona pomimo, że cena de facto się zmieniła a ja nie dostałem nawet żadnych powiadomień ani zapytań, skutkiem czego kilkadziesiąt aukcji, w których skorzystałem z darmowej promocji naliczyło opłaty 19zł/10dni. Zaległość wynosi teraz 1600zł. W jaki sposób mogę ubiegać się o umorzenie?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
PowerTech_Chelm
#8 Zapaleniec#

Dzięki będę próbował. Liczę, że ktoś jeszcze się wypowie, kto może przerabiał coś podobnego.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Aby wyróżnienie się nie przedłużyło na kolejny okres, trzeba je ręcznie wyłączyć. O zwrot opłat możesz poprosić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=7f980b3b-184b-4f4a-9ad4-7e833245df10&subjectId=b041ba5e-6... jednak wątpię, czy zostaną zwrócone.

oznacz moderatorów
PowerTech_Chelm
#8 Zapaleniec#

W drodze wyjątku jako dla niedoświadczonego sprzedawcy allegro udało się umorzyć zaległości z tytułu nieświadomego zakupu usługi. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam!

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

O! Czyli jednak niektórzy pracownicy Allegro mają serce 🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@PowerTech_Chelm Na przyszłość po prostu czytaj regulaminy usług z których korzystasz😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
AutoLUX-JB
#8 Zapaleniec#

A moje pytanie jest takie:

Jeśli zamówiłem promocyjne wyróżnienie np. 10.09 i ono obowiązuje do 20.09 (czyli 10 dni), po tym terminie naliczone będzie 19 zł, to czy jeśli zrezygnuję już teraz np 16.09 z promocyjnego wyróżnienia oferty aby uniknąć przypadku kolegi @PowerTech_Chelm to w takim przypadku wyróżnienie oferty będzie trwało do 20.09 czy też przestanie być wyróżniona oferta już 16.09.?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@AutoLUX-JB Jak wyłączysz wyróżnienie, to zniknie ono z oferty od razu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów