anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wystawienia oferty na zwykłym allegro - konto prywatne

firmakrzak
#11 Animator#

Nie mogę wystawić oferty na zwykłym allegro, przycisk "WYSTAW I ZAAKCEPTUJ WARUNKI" jest nieaktywny. Sprawdzałem z 10 razy i wszystko jest pozaznaczane poprawnie, nie mam żadnej informacji, aby coś uzupełnić.

Podsumowanie na końcu też jest niewidoczne:

Coś poszło nie tak

Nie możemy wyświetlić wyceny. Zasady wyznaczania opłat opisane są w Regulaminie Allegro.

 

Co może być przyczyną? Czy może były jakieś zmiany i sprzedawcy prywatni są jakoś blokowani jeśli chodzi o wystawianie na zwykłym allegro?

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@firmakrzak Cześć 🙂 Sprzedający prywatni mogą wystawiać na allegro.pl

Do utworzenia wyceny potrzebny jest podpięty cennik dostaw — czy masz utworzony cennik dostaw na swoim koncie?

oznacz moderatorów

lux_drogeria
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Mam ten sam problem od rana. Cennik dostaw jest podpięty.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@lux_drogeria W takim razie w pierwszej kolejności spróbuj wystawić ofertę z poziomu innej przeglądarki. Jeśli to nie pomoże, to będę potrzebować zrzutów całego formularza wystawienia (z paskiem URL, datą oraz godziną) i z widocznym komunikatem. Przekażę to wtedy do weryfikacji przez dział techniczny

oznacz moderatorów

lux_drogeria
#8 Zapaleniec#

Inne przeglądarki to samo. Gdzie mam przesłać zrzuty?

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@lux_drogeria  widzę, że z Twoim kontem jest wszystko w porządku. Nie ma blokady sprzedaży, ani konta. Wystawienie oferty powinno być możliwe z poziomu tego linku: https://allegro.pl/offer/. Jeśli to nie działa, materiały (zrzuty) możesz mi wysłać na adres: spolecznosc@allegro.com. Zweryfikuję je i dam znać, jak dalej postępować, aby rozpocząć sprzedaż na Allegro.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

lux_drogeria
#8 Zapaleniec#

Przesłałam zrzuty na podany adres.

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@lux_drogeria niestety e-mail od Ciebie nadal nie dotarł. Sprawdź proszę, czy w adresie: spolecznosc@allegro.com nie ma literówki. Sprawdź też folder "Wysłane" w swojej poczcie, by upewnić się, że faktycznie mail wyszedł ze skrzynki pocztowej. O tym, że nie wyszedł może świadczyć też powiadomienie mailowe o błędzie, które powinno znajdować się w folderze "Odebrane".

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

lux_drogeria
#8 Zapaleniec#

IMG_7349.png

oznacz moderatorów

firmakrzak
#11 Animator#

@ko_alka tak, oczywiście.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@firmakrzak W takim razie mam tę samą prośbę, co do @lux_drogeria 

oznacz moderatorów

firmakrzak
#11 Animator#

@ko_alka w innej przeglądarce jest ta sama sytuacja.

Ale udało się wystawić w inny sposób, niewystawiona oferta zapisała się jako szkic, który aktywowałem. @lux_drogeria - możesz tak wystawić.

oznacz moderatorów

lux_drogeria
#8 Zapaleniec#

Testowalam to i ani ze szkicu ani z nowej strony i jeszcze na innym moim koncie tez jest ten sam problem.

oznacz moderatorów

Marcin Sz
#2 Obserwator#

również mam ten problem - nie mogę wystawić nowej oferty, cennik podłączony, przycisk ":wystaw" szary.

oznacz moderatorów