anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości zwrotu prowizji po naruszeniu regulaminu- czy jest szansa cofnięcia?

sklepzatrendami
#7 Wielbiciel#

Hej, dostałam mailem wiadomość, że naruszyłam regulamin oraz informację, że w przypadku naruszenia regulaminu, Allegro nie przyznaje rabatu transakcyjnego (zwrotu prowizji). Czy to oznacza, że już nigdy nie będę mogła ubiegać się o zwrot prowizji w przypadku zwrotu produktów (nawet na innym koncie) i sprzedawać bez ograniczeń? Jest jakaś możliwość cofnięcia tego "zakazu"? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

Może z czasem zmięknie im rura 😆

Zależy coś wywinął 🤔 

oznacz moderatorów

sklepzatrendami
#7 Wielbiciel#

Naruszyłam art. 2.9b Regulaminu Allegro 

"Niedozwolone jest bowiem licytowanie i kupowanie we własnych ofertach oraz w sytuacji, gdy konta Sprzedającego i Kupującego są ze sobą powiązane. Może to prowadzić, m.in. do:

  • sztucznego zawyżenia popularności oferty
  • nieuczciwego wpływania na cenę przedmiotu
  • uczestniczenia w transakcji wyłącznie w celu wystawienia pozytywnej oceny"
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nieładnie. 😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, oznacza że do czasu wyprostowania zasad nie dadzą Ci zwrotów prowizji.

oznacz moderatorów

sklepzatrendami
#7 Wielbiciel#

Naruszyłam art. 2.9b Regulaminu Allegro i usunęli mi wszystkie opinie...

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

A mogli zablokować konta 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Masz farta. Jak dobrze kojarzę to z tydzień temu gościu tu lamentował że po czasie kupił coś od swojego klienta i bloknęli mu za to konto też za komentarze. Oczywiście w supporcie nie siedzę, czy całkowitą prawdę napisał nie powiem ale raczej lekko Cię potraktowali i w sumie zasłużenie. Punkty negatywne zwykle znikają po  miesiącu to wtedy zwroty powinny być możliwe. Tak mi się wydaje przynajmniej, bo ludzie się tego typu karami akurat tu nie chwalą...

oznacz moderatorów