anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak mozliwości obejrzenia wystawionego ogłoszenia

annam2802
#7 Wielbiciel#

Witam,

Nie wiem dlaczego allegro zmieniło wystawianie ogłoszenia, produkt od razu pcha się na lokalne allegro, próbowałam niejednokrotnie wstawić ogłoszenie na normalne- allegro poinformowało mnie , że za godzinę pojawi się ogłoszenie na zwykłym allegro i NIC od dwóch dni. Beznadziejna sytuacja, nie ma z kim rozmawiać, jak masz problem przerzuca Cię do tych samych pytań- odpowiedzi.

Nie każdy siedzi w tym portalu cały czas, śledzi zmiany , niektórzy korzystają tylko od czasu do czasu jak jest taka potrzeba ,nie dla każdego jest to takie proste... Portal został mocno utrudniony dla takich osób.

Poza tym ten totalny brak kontaktu i możliwości porozmawiania z kimkolwiek- odechciewa się współpracy...

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Vryko
#18 Luminarz#

Bo podczas wystawiania trzeba zwrócić uwagę na malutkie, niebieskie literki w prawym, górnym rogu - o wystawianiu przez stary formularz. Wtedy aucja pójdzie na Allegro, a nie na ten badziew Lokalnie. A możliwości kontaktu jest mnóstwo - od formularzy, poprzez czat do zamówienia rozmowy telefonicznej. Na dole masz pomoc.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

aż do końca czerwca tak będzie, potem zniknie opcja wystawiania starym formularzem 😮

oznacz moderatorów

annam2802
#7 Wielbiciel#

dziękuje za odpowiedx

oznacz moderatorów