anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak odpowiedzi z API InPost. Przesyłka nie została zamówiona. Spróbuj ponownie za chwilę.

tsgutek
#7 Wielbiciel#

Brak odpowiedzi z API InPost. Przesyłka nie została zamówiona. Spróbuj ponownie za chwilę. Od rana to samo.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tsgutek, taki komunikat wiąże się zazwyczaj z zaległościami u przewoźnika. Zachęcam Cię do kontaktu bezpośrednio z InPost. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

centserwis
#7 Wielbiciel#

witam

mam to samo

Brak odpowiedzi z API InPost. Przesyłka nie została zamówiona. Spróbuj ponownie za chwilę

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@centserwis czy skontaktowałeś się w tej sprawie z InPostem? Ponieważ, tak jak napisała @mr_oma taki komunikat wiąże się zazwyczaj z zaległościami u przewoźnika

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MISTRZ_OKAZJI
#8 Zapaleniec#

Witam,

otrzymałem zamówienie, w którym klient wybrał wysyłkę za pośrednictwem paczkomatu Inpost z formą płatności pobranie.

Niestety podczas próby generowania etykiety poprzez Wysyłam z allegro system mieli i po krótkim czasie wyrzuca komunikat:

Brak odpowiedzi z API InPost. Przesyłka nie została zamówiona. Spróbuj ponownie za chwilę.

 

Proszę o pomoc jak rozwiązać ten problem. Dziękuję

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MISTRZ_OKAZJI taki komunikat najczęściej sugeruje nieuregulowany rachunek na umowie u przewoźnika, dlatego sprawdź proszę czy masz wszystko uregulowane, a jeśli to nie rozwiąże problemu to skontaktuj się proszę z InPostem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MISTRZ_OKAZJI
#8 Zapaleniec#

Rachunki uregulowane.. ok skontaktuję się z Inpost. 

 

oznacz moderatorów