anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak potwierdzenia nadania przesyłek w paczkomacie.

astrolog_2012
#8 Zapaleniec#

Wczoraj (28.08.br) po godz.13-tej paczkomat RAD 02APP. Dwie przesyłki; 660166167398330113102141 (A),,,660166167398330120086688 (B). Nadane, klapy zatrzaśniete, natomiast brak potwierdzenia nadania. Zgłoszone do InPost, jak na razie cisza. Allegro pisze nadaj przesyłkę. Co mam zrobić jak nie mam żadnego potwierdzenia nadania być może poza kamerką w paczkomacie.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@astrolog_2012 Cześć. 🙂 Jeśli zgłosiłeś już ten problem w InPost, to poczekaj na odpowiedź. System w Allegro bazuje na informacjach od Przewoźnika. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

astrolog_2012
#8 Zapaleniec#

Tylko jest jeden problem. Bez potwierdzenia wysyłki i kupujacego,  otrzyma on zwrot wpłaty i bedzie miał produkty, które wysłałem a ja nie otrzymam pieniedzy za sprzedaż. 

oznacz moderatorów

astrolog_2012
#8 Zapaleniec#

Przesyłki doszły. Jednak wg mnie system nie jest dopracowany. Potwierdzenie nadania powinno być z chwilą zamknięcia skrytki w paczkomacie, bez dodatkowych zatwierdzeń. Dziękuję wszystkim za uwagi i pozdrawiam.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@astrolog_2012 system allegro zmienia status dopiero jak kurier odbierze paczkę z paczkomatu 🙂

A dla własnego spokoju można śledzić https://inpost.pl/sledzenie-przesylek?number=660166167398330120086688

________
Κώστας
oznacz moderatorów

astrolog_2012
#8 Zapaleniec#

To nie Allegro, tylko InPost a  w tym paczkomacie nie. Paczkomat nie rejestruje nadania przesyłki. A jak nie ma nadania, nie ma też śledzenia. System dopiero się odzywa po wpisania paczki do odbioru przez kolejnego kuriera i odebraniu przesyłki.. Dziękuję i pozdrawiam. Dyskusję uważam za zakończoną.

oznacz moderatorów