anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wypełnionego oświadczenia o odstąpieniu od zakupu.

al-max2016
#9 Pomysłodawca#

Moje pytanie jest następujące. Czy klient musi wypełnić oświadczenie o odstąpieniu od zakupu przez allegro i dołączyć je do paczki ze zwrotem?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@al-max2016  jeżeli poinformował Cię w jakiś inny sposób to może ale nie musi dołączać druku do paczki. Jeżeli Ci jest to bardzo potrzebne to poproś kupującego żeby Ci to przesłał na e-mail

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@al-max2016 Kupujący może poinformować Sprzedającego o zwrocie zakupu za pomocą formularza Allegro (Moje zakupy --> szczegóły zakupu --> zwróć zakup). Może również złożyć pisemne oświadczenie i wysłać mejlem. Nie ma konieczności dołączenia oświadczenia do paczki ze zwrotem. Oczywiście, jeśli potrzebujesz takiego oświadczenia w formie pisemnej, możesz poprosić o to kupującego. Warunki zwrotów zakupionych od Ciebie przedmiotów ustalić możesz w tej zakładce. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@al-max2016 Nie musi. Wystarczy wysłanie formularza zwrotu w systemie Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wg Allegro nie musi i tego trzymają się kupujący, wg sprzedających którzy powołują się na prawo powinni.

oznacz moderatorów

al-max2016
#9 Pomysłodawca#

Moja księgowa wymaga od nas takiego oświadczenia ponieważ musimy zrobić korektę np faktury i paragonu. Podobno skarbówka się tego czepia.

oznacz moderatorów