anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wystawionej aukcji w moim asortymencie

MAMY ROZWIĄZANIE!
CounterStrikeFan
#7 Wielbiciel#

Witam

Chciałem wystawić kilka przedmiotów na sprzedaż, niektóre normalnie weszły i aukcje wyświetlają się w "moim asortymencie" jako aktywne, a kilka innych nie wyświetla się wcale i przy dodawaniu kolejnej oferty wyskakuje zapytanie czy chce dokończyć wystawianie poprzednich ofert.

Jakaś rada co mam zrobić?

Sprawdzałem kilkukrotnie i na wszystkich aukcjach identycznie wypełniałem wszystkie parametry.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
Ziolko39
#21 Demiurg#

@CounterStrikeFan Najpierw sprawdź czy nie pojawiły się w nowej zakładce "odrzucone" > jeżeli to czekaj > ja kiedyś wystawiłem i 2 godziny czekałem na sprawdzenie czy aukcja jest prawidłowa > to niestety te nowe "ulepszenia" Allegro > możesz ponowić wystawienie, tylko sprawdź potem czy aukcja się nie zdublowała > tak też się zdarza.

Każde nowe udoskonalenie powoduje coraz większe problemy > to tak jak w PRL-u za pomysł racjonalizatorski dostawało się kasę > a tylko 15-20% pomysłów dawało efekty

oznacz moderatorów
CounterStrikeFan
#7 Wielbiciel#

Rzeczywiście masz rację, nie spodziewałem się, że co drugi/trzeci przedmiot z wystawianych będzie miał opóźnienia jak reszta wchodziła natychmiast.

oznacz moderatorów